jdi na obsah

KOSMOLET ve Vile Flora

Obrázek

16.5. se otevřou brány kosmodromu Vila Flora, odkud kosmoletem vystartujeme na společný průzkum planety Flora. UPDATE 12.5.2015: REPORTÁŽ z mimozemské návštěvy.

Kosmonauti jsou vítáni nezapomenout si nezbytnou výbavu- tedy například papírovou helmu, třetí oči, přídavné končetiny, anténky na hlavu. Upozorňujeme však, že symbionti platí vstupné také.

Společný let a průzkum bude koordinován na psytrance palubě piloty Psyrixem (Hedonix), ŠtěpánemGondarem (Gondaria.net), Mr. Gorbym (WizArts), Newteckem (Luk-Si Records), Jendou Legendou (WizArts) a Rebornem (Synaptic Dreams). Na chilloutové palubě nás budou směrovat piloti Triptofun, Jenda Legenda (WizArts), Kashmir (MimoTV).

UPDATE: Reportáž z mimozemské návštěvy.
Dnes přišel na návštěvu do Vily Flora obhlédnout kosmodrom a stavbu Kosmoletu mimozemšťan, který prý bydlí kousek za Plejádami, ale naštěstí celkem stranou od tamní mezihvězdné dálnice. Podařilo se mu pro vás zamávat jen na nedokonalé fotce, protože jinak většinou funguje v 5D a naše foťáky doprovodné fluktuace způsobené jeho dočasnou materializací ve 3D moc nezvládají. Všechny vás zdraví.

Dal si s námi čaj- gastrointestinální systém má kompatibilní, protože jeho základní genetický dizajn vychází z humanoidní matrice adam-kadmon, je to tedy náš brácha. Samozřejmě musela padnout otázka na jeho určité nepřehlédnutelné rysy ve tváři. Prý se ho na to ptá skoro každý a v humanoidní školce, kam chodil, měl kvůli tomu problémy, protože děda z matčiny strany byl reptilián. Přidal se však k frakci, která se vydala na průzkumnou cestu duší dimenzemi a inkarnacemi zpět ke stvořiteli po světlé straně zvané "kladná polarizace". To není mezi reptiliány příliš in, takže se nakonec jeho děda s podobně nastavenými kámoši vydal v asi pěti stovkách lodí na předem vyhlédnutou neobydlenou planetu, kde se usadili. Tam se následně na jedné taneční párty u baru seznámil s humanoidkou z Atlantidy. Ta pro změnu musela vypadnout ze své rodné planety Země, protože tamní nenechaví kněží-vědci začali experimentovat s možností technickými prostředky dosažitelného vzestupu do následující dimenze existence. A to se samozřejmě moc nezamlouvalo Pánovi jeskyně/stvořiteli tohoto vesmíru (občas také zvaného Bůh), protože to je čítování a jeho to pak příliš nebaví hrát.

Tolik k jeho dědovi a babičce, nyní ale zpět k našemu mimozemskému příteli. Nyní tedy žije se ženou na malé planetě. Rád se hrabe v zemi a sází jejich variantu rajčat, takže se přihlásil na výměnný studijní zájezd na planetu Flora v kvadrantu Vinohrady. Tam se prý namnožilo hodně specialistů na raw-food stravu, na soběstačné projekty a dalších podobných hipíků. Na jeho planetě už soběstačnost dávno dosáhli, ale on si prý ujíždí na manuálních postupech v jejím dosahování. Zároveň miluje průzkumy jiných planet (samozřejmě pokud je na nich již setkávání s obyvateli jiných planet Pánem jeskyně povoleno), takže vlastně návštěvou u nás ve Vile Flora spojil dva své největší koníčky.

Po čaji s námi chvíli okopával zahrádku u zaparkovaného Kosmoletu a potom jsme mu darovali hrábě, ke kterým se se zalíbením stále vracel. Nemohl si vynachválit jejich elegantnost a zároveň účelnost oproti jejich distorznímu hyperfukaru, který pro stejnou činnost používají oni.

Nakonec se ještě pustil do přesazování okurek v naší 4D části zahrady, na kterou jsme konečně dostali povolení od Galaktické konfederace. Potom jsme mu na cestu dali flašku kombuchy a on si koupil lístek na náš sobotní let, prý se už na všechny těší. Pár desítek lístků ještě zbývá- přihlášených kosmonautů je sice na fejsbůku kolem 140 (z limitního maxima 150), to ale nic neznamená, protože se počítá přijetí platby na vilácký účet a z toho plynoucího obdržení přístupového kódu k vaší palubní místence. Posílat platbu lze do 13.5.2015.

Na sobotní psytrancové turbovibrace s vámi se těší posádka Kosmoletu- DJ's & Vila Flora, WizArts, Gondaria.net, Fruityday.com, Kudlanka, Kombuchaman.com.

více informací:
http://www.psytrance.cz/c...

aktuality:
https://www.facebook.com/...

09.05.2015 | gondar | novinky