jdi na obsah

Kosmolet

flyer

indoor
16.05.2015
Vila Flora
Vlašimská 13, Praha

DJs

Psyrix (Hedonix)
ŠtěpánGondar (Gondaria.net)
Mr. Gorby (WizArts)
Jenda Legenda (WizArts)
Newteck (Luk-Si Records)
Reborn (Synaptic Dreams)

Chillout

Triptofun
Jenda Legenda (WizArts)
Kashmir (MimoTV)
Jazz

Deco

WizArts
Gondaria.net

Info

Vítáme vás u informačního oběžníku, který se týká letových a předletových příprav této výpravy.

16.5. se spolu vydáme na průzkum planety Flora, která se nachází kdesi v kvadrantu Vinohrady.

Kosmonauti jsou vítáni nezapomenout si nezbytnou výbavu- tedy například papírovou helmu, třetí oči, přídavné končetiny, anténky na hlavu. Upozorňujeme však, že symbionti platí vstupné také.

Na tomto letu se neprodávají alkoholické boostery. Zároveň duch planety Vily Flora (a my) prosí, abyste si nebrali vlastní. Nebo ještě jinak- pěkně prosíme, aby ti, kteří alkohol prohánět svým ústrojím chtějí, zvolili pro tuto květnovou noc návštěvu dimenze nacházející se relativně i objektivně jinde. Objevitelé jsou zároveň zváni k tomu, aby planetu Flora prozkoumávali a provibrovávali za použití legálních substancí, dostupných v medipodech v dolním patře a v chilloutu (tedy zeleného čaje, matchy, kvalitní kávy, kombuchy, atd.). Vibrace ucítíte přibližně v rytmu 144-148 bouchnutí kladivem do pláště kosmické lodi za minutu na psytrance palubě v suterénu a proměnlivě na chilloutové.

Zároveň budeme pokračovat v dalších již probíhajících experimentech z předešlých pěti (?) společných výprav- tedy nebudeme uvnitř kosmoletu kouřit, sundáme si magnetické boty a budeme dupat na kobercích na boso (gravitace bude zajištěna). Na zahradě nebudeme vysokou intenzitou zvuku našich dorozumívacích agregátů obtěžovat okolní formy života, aby byl zachován intergalaktický mír.

Z důvodu již fyzicky otestované omezené přepravní kapacity kosmoletu bude tentokrát probíhat předplatné letu formou místenek. Pokud tedy bude posádka do doby startu kompletní, místenky na místě startu již nebude možné pořídit. Místenek je 150, tedy letí ten, kdo dříve pošle. Až se stav již aktivní posádky přiblíží limitu, dáme ve FB eventu vědět. Pro místenku napište email na rezervace@vilaflora.cz s předmětem ”psytrance”. Přijdou vám údaje pro platbu. Po přijetí platby obdržíte potvrzovací email a unikátní číselný kód, kterým se prokážete u startu. Platba je možná do 13.5. a je proveditelná i přímo ve Vile Flora. Kód je přenosný, tedy pokud byste nakonec neletěli, můžete ho prodat jinému kosmonautovi. Pokud pošlete transfer až v době naplnění kosmoletu, příspěvek nebude asimilován, ale vrácen.

Kdo přijde pomoci s přípravami dekorací, má vstup zdarma. Podrobnější info k tomuto zde později.

Společný let a průzkum bude koordinován na psytrance palubě piloty Psyrixem (Hedonix), ŠtěpánemGondarem (Gondaria .net), Mr. Gorbym (WizArts), Newteckem (Luk-Si Records), Jendou Legendou (WizArts) a Rebornem (Synaptic Dreams). Na chilloutové palubě nás budou směrovat piloti Triptofun, Jenda Legenda (WizArts), Kashmir (MimoTV), Jazz.

V medipodech se můžete kromě výše zmíněných tekutých pochutin občerstvit také dobrotami z přírodní laboratoře Sladkého života (např. Wrap tisíců sluncí, Atmosférický salát, Veganský hyperburgr, Únikový koláč, Raketové sushi).

Věříme, že si společný let užijeme a budeme se na vás těšit u startu !

Ps. Průzkumníci mají možnost prolézt si artefakty kosmických lodí na kompatibilní akci Gateway to the Space na Výstavišti.

====================
Vizuální augmentace: WizArts
Audio stimulátory: Gondaria.net, Jenda Legenda, Reborn
Organizátoři: Vila Flora, Gondaria.net, WizArts
cena palubní místenky: 150Kč

====================

LINEUP PSYTRANCE STAGE:
21:00-22:30 Jenda Legenda
22:30-00:00 Psyrix
00:00-01:30 ŠtěpánGondar
01:30-03:00 Reborn
03:00-04:30 Newteck
04:30-06:00 Mr. Gorby

====================

LINEUP CHILLOUT STAGE:
08:00-10:00 pohoda jahoda (autoplay warm-up)
10:00-11:30 Triptofun
11:30-01:30 Jenda Legenda B2B Jádro Pudla
01:30-03:00 Kashmir
03:00-04:30 Jazz
04:30-06:00 jahoda lahoda (a to se uvidi)

====================
WORKSHOP "Účelné používání substancí ovlivňujících vědomí na tanečních akcích"

Markéta přispěje svými zkušenostmi psychedelického nomáda na dlouhé cestě tance, s látkami i bez nich. ŠtěpánGondar přiblíží své důvody, proč se vydal při objevování vnitřních světů nakonec jinudy a jak si navozuje stavy rozšířeného vnímání nyní. Maksym shrne osobní přínos práce s ayahuascou pod vedením učitele. Nebude zde cílem objevovat, co je nejlepší cesta, ale toto téma otevřít, učit se od sebe navzájem, předávat si zkušenosti a ptát se jeden druhého na to, co nás konkrétně zajímá. Cesta rozvoje osobnosti je individuální práce, věříme však, že sdílení pocitů a zkušeností z průzkumu variant rozvoje může být věc společná. Koho tedy zajímá téma týkající se účelného užívání substancí ovlivňujících vědomí na hudebních akcích (ano, pravděpodobě nejvíce v rytmu psytrance:]), je vítán k účasti.

Maximální počet míst na workshop je s ohledem na velikost největší horní paluby stanoven na prvních 80 zaplacených kosmonautů. V případě naplnění upozorňujeme, že sezení může být poněkud skafandr na skafandr (všechna okna do volného okolního vesmíru však mohou být na workshop otevřena).

Do rezervačního emailu pro celý let uveďte, zda máte zájem o účast na workshopu. Budou se ho moci zúčastnit první v řadě zaplacených až do limitu prostoru. Další v pořadí budou informováni, pokud by první z proplacených chtěli jen na pozdější noční let, ale ne na workshop.

Prosíme, abyste dorazili s předstihem, abychom v sedm mohli začít a účastníci měli workshop včetně úvodního zasazení do kontextu. Vila a zahrada je vám od 18:30 k dispozici k prolézání/najedení se v medipodech atd.

https://www.facebook.com/...

https://www.nyx.cz/index....

Entry

150Kč, omezená kapacita, info v textu

gondar