jdi na obsah

WINTER DREAMING with SHIVATRANCE (live)

Obrázek

WINTER DREAMING with SHIVATRANCE (live) @ Výletná (letnalive.cz)

Winter Dreaming - psytrance party - je již čtvrté vydání ze série Dreaming, nyní v prostorách pražské Výletné, organizované skupinou Synaptic Dreams.

Pozvání tentokrát přijal známý brněnský psychedelický projekt Shivatrance, konkrétně jeho představitel Ivan Jašek. Shivatrance vznikl v roce 2002 jako výraz kombinace hudebního šamanismu a elektroniky. Jeho produkce sahá od chill-outu a ambientu až po astrální vibrace psytrancu ovlivněné světovou hudbou. Ivan jako náš hlavní host zahraje dvouhodinový live/dj set, jehož první část bude zaměřena na goa a psytrance a druhá na již temnější forest. Tento set bude ojedinělým hudebním zážitkem, který jistě potěší posluchače celého spektra elektronické i psychedelické hudby.

Naším druhým hostem je portugalský DJ a producent Joao Pedro Caeiro Joaquim, který vystupuje pod jménem Deep Noise. Tento talentovaný hudebník již ve svých čtrnácti letech mixoval své sety na vinylech. Velmi záhy v sobě objevil svou vášeň pro psychedelii, kterou měl možnost projevit svým vystoupením na festivalu BOOM v roce 2000. Poté experimentoval v tribal housu a v jedenadvaceti letech se přestěhoval do Anglie, kde se mu zalíbily žánry minimal a experimental techno a techhouse, V té době hrával po menších klubech Velké Británie, dával dohromady svoji hudební sbírku a hledal inspiraci. Netrvalo dlouho a začal se s velkým zanícením věnovat i své vlastní tvorbě. V Praze zahraje energický a nápaditý DJ set.

Live:
Shivatrance (ForSage One)
http://i-one.cz
https://soundcloud.com/sh...

Raaya
http://www.mixcloud.com/j...
http://zeropoint.cz/crew/...

Djs:

Deep Noise (PR) (Flu Records)
https://www.facebook.com/...

Eddie EvilTwin (SK) vs Mako

Heehy
https://www.facebook.com/...

Cuky & Andy Warhol

https://www.facebook.com/...

Entry: 70,-
Start v 20:00

13.01.2015 | cuky | novinky