jdi na obsah

Synteza - tiskov

V pátek 8.2. se uskuteční v brněnském klubu Perpetuum 2. pokračování pravidelné psytrancové noci SYNTÉZA..
Psychedelické zvukové vibrace budou mít pod kontrolou:

Dj Marthyrium /Hedonix/- pochází ze severní moravy (Havířov). Dýdžejskému umění se venuje asi 7 let. Začínal jako rezident otravskeho klubu TNT (thc). Později se připojil k partičce dnes už neexistujicích Bassdrum Brothers, ze kterého pak zčásti vzniklo sdružení Dvoika.Troika. Jeho zlomovým okamžikem byl festival Czechtek - Stará Huť 97, kde poprvé poznal ten pravý spirit na vlnách psychedelického transového šílenství. Momentálně působí v Praze pod křídly sdružení Hedonix..

Dj Jahodový komponent - dýdžejování se věnuje asi 4 roky, zpočátku ještě s jedním kolegou pod názvem Digital Odyssey. Jeho působiště bylo hlavně okolo pražských sound systémů, např. Error ss. Situace se ale časem vykrystalizovala směrem k indickému pobřeží Goa, kde se víceméně myšlenkově i pocitově usadil. V současné době jeho produkce osciluje mezi staršími Goa klasikami a novym psy-soundem.

Dj CIM /URBAN DEVELOPMENT/ - mladý brněnský dj, resident klubu Perpetuum. Se svými kolegy z Urban Development pořádal acid trancove akce v Tetra Hydro Clubu, Mescalitu a Rockhellu.

Další lákadla: vynikajicí plný zvuk, přátelské prostředí, dekorace...
Těšíme se!

SYNTEZA djs: Marthyrium /Hedonix/, Jahodový komponent, CIM / Urban Development/
vstupné: 60,- kč
Perpetuum Music Club (Rooseveltova 9, Brno - kousek od vlakového nádraží)

29.01.2002 | Miro t-man | novinky