jdi na obsah

Psyples

flyer

indoor
24.01.2015 - 25.01.2015
Praha - Modřany
Mezi vodami 35/1910 Praha 4
GPS 50.0168686N, 14.4011872E

DJs

MP (Hedonix)
https://www.facebook.com/...

Ondřej Psyla (Mystical Waves Records)
https://www.facebook.com/...

Zero Point Djs: Lolla, Cejn, Jandis, Raaya, Mácha, Elien Tercius

Deco

Výtvarný kroužek Čtvereček & Zeropoint Crew

Info

Hurá! Plesová sezóna je opět za okny a právě proto se díky vaší nejoblíbenější tradiční taneční škole Zero Point můžete rozvlnit na nádherně rozjetém parketu, plném tanečnic a tanečníků s krásným držením těla.

Po veleúspěšné mikulášské kolaudaci prostoru s lyrickým názvem Modřanský sklad pro vás v něm už nyní pozvolna uchystáváme další mýdlo, přímo navazující na tradici každoročních šrotovních karnevalů, ovšem – tentokrát v plesovém duchu!

Nuže, prohrábněte svoje šatníky a šuplíky! Zkontrolujte i skříně rodičů a babiček! Nahmátněte obleky, plesové róby, punčochy s podvazky, rudé střevíce a černé polobotky, zakruťte kravatami do nejsložitějších uzlů, obtočte se vyzývavými boa a šálami, naneste na obličej smyslnou masku plesu!

Už se to blíží. Jen pár kroků. Už cítíš tu vůni pudru a těžkých voňavek. Už slyšíš jak se pod taktovkou MP-ho, Psyly a všech ze Zero Pointu rozehrává na pódiu bigband. Zde, na tomto místě je už jasné, že dnes nepůjdeš spát, maximálně si na moment odpočineš u čaje ve sleeproomu nebo u baru zásobeném tradičními plesovými nápoji jako je pivo a rum pohovoříš vlažně s přáteli.

Samozřejmě nebudou chybět chlebíčky, pepřenky ani olejová očka!

Bohatá tombola závisí především na tom, kdo co přinese. Za každý přinesený tomboloidní předmět, zvíře nebo osobu dostaneš jeden los. Kdo nepřinese nic, bude si moci zakoupit los za symbolickou částku deset korun. Ovšem tři nejoriginálnější dary do tomboly budou odměněny spolu s jejich přínoscemi o půlnoci konzumačkou na baru.

Celý večer topíme, čepujeme točené Svijany nejlépe do vlastních půllitrů, kouříme a při tom se seznamujeme venku, tančíme a obdivujeme a výzdobu od výtvarného kroužku Čtvereček!

Hurá!

Entry

80,- ve společenském oděvu nebo masce, 120,- bez obleku a masky

lolla