jdi na obsah

Conjuring Snowflex XII.

flyer

open-air
27.01.2024
Ask your tribe

DJs

Kerray
Darjeel
Ixtremist
JÁ² (Jirik + Psychoteek)
Reborn
Kusvekyakakao
Pluturnik
DWO
Fractalizard
Arnie
Snaketake

Live Acts

Third Eye of Monkey LIVE

VJs

Pluturnik

Deco

Shivadeco & friends

Info

DŮLEŽITÉ INFORMACE:

Milý poutníku, jako vždy se teple obleč a vybav dostatečným množstvím tekutin i zahřívadel všech skupenství. Vybav se také dobrou náladou pro druhé lidi a citlivosti pro přírodní krásy vůkol, nedbale odhozené odpadky trestají místní duchové velmi přísně.
***
Jako vždy vás čeká vybavená čajovna a bar. Můžete se těšit na teplé nápoje kofeinové i alkoholické. Potřebuješ-li pivo, vybav se jím sám, neboť na tomto místě se točeného, ni lahvového piva nedostává. V čajovně si můžete krom praskání ohně vychutnat teplé čaje prvotřídní kvality, domácí medovinu i moravskou pálenku. Nedělní ráno se pak můžete těšit na vegetariánské gulášové hody.
Pro znavené poutníky je připraven vyhřívaný kruhový sleep-out, kde mohou složit hlavu - budeme rádi, pokud se sami zaktivizujete a tyto přístřešky zútulníte a připravíte k obrazu svému, tak aby vám v nich bylo dobře. Lidí je hodně a místa nemnoho... Není v možnostech připravit místo k odpočinku pro všechny, nakonec zima je zkouškou výdrže a odolnosti, proto prosíme o pochopení této situace a případnou pomoc a sdílení s dalšími účastníky kmene.

---------------------------------------------------------------------------

„Takže se budeme přesouvat?“ ozval se tichý hlas do nočního šera, ve kterém jen tu a tam probleskovaly paprsky měsíční záře zpoza stromů. Pak se ozvalo škrtnutí, objevila se jiskra a na dlouhé zápalce začaly tančit plamínky. Ty osvítily obličej brýlatého muže, který sirku přiblížil k ústům s cigaretou. Jeho otázka směřovala k druhému muži, vousatému a skoro vždycky usměvavému, který stál opodál a hleděl na vrchol vysokého sloupu. Naoko zaujatě si prohlížel kruhový symbol, který tento sloup zakončoval.
„No jo, už je to tak...“ pokrčil rameny vousatý muž, „ale kam, to se teprve ukáže, až to tamti dva promyslej...“ Pozorný posluchač by v hlase vousáče slyšel drobný náznak posměchu, ale ve skutečnosti tam nebyl a větu pronesl se vší vážností a úctou.
„Tamti dva“ byli dva muži sedící opodál, oba vousatí a zarostlí, jeden brýlatý a druhý s dlouhými dready. Seděli se zkříženýma nohama na koberci na sněhu, dlaně u sebe s prsty propletenými. Oba měli zavřené oči, tváře klidné, ale soustředěné. Seděli a ani se nehnuli. A seděli dlouho.

Liška, která stála ve sněhu opodál, ještě naposledy zavětřila, a když jí vzduch v nozdrách ani po tak dlouhé době nenabídnul žádný příslib zbytků jídla, otráveně se otočila a odcupitala do hlubin lesa hledat něco k snědku jinde.

Vousatí muži jako na povel otevřeli zároveň oči a podívali se na sebe pohledem, ve kterém se mísilo přijetí a radost. S výsledkem byli zjevně spokojení, i když nebyl úplně podle jejich představ.
„Tak je to jasné!“ Zahulákal ten brýlatý směrem k zasněženým jurtám. „Hvězdy nás vedou daleko za kopce na sever a na východ. Vypadá to, že poctíme návštěvou Žabí lid. Už na nás čekají a těší se na naši návštěvu.“
„Cože, proč tak daleko?“ zeptal se někdo ze skupinky, která vykoukla zvědavě z jurty. „Místo je to sice vzdálené, ale krásné!“ prohlásil někdo další.
„Ale jak se tam v tom sněhu dostaneme? A hlavně... Jak se dostaneme od tam domů?“
„Inu, to už tak chodí, že z říše Žabího krále se někdy těžko odjíždí. Ale pro tuto chvíli je důležité, že máme kde spočinout a zatančit při svitu měsíce, že rituál bude!“ zakřičel někdo další a skupinka se s halasem rozeběhla na všechny směry balit věci, jak když střelí do vrabců.

Za pár hodin již nebylo po karavaně ani památky, vyjma několika malých uhlíků v ohništi, ze kterých neznatelně stoupal kouř. Ze stínu stromů vyšla liška a ohledala celé tábořiště. Nic, vůbec nic, ani žádné odpadky po sobě nezanechali, pomyslela si a s hladovýma očima odběhla pryč. Důkazem její mizející přítomnosti bylo jen pár stop ve sněhu, které ale postupně přikryl sníh, který v tu chvíli začal pozvolna padat.

Na cestu dalekou zveme tě teď
do říše sněhu a tam, kde je led.
Připoj se k nám v taneční rej
poznat svět magický šanci si dej.
---------------------------------------------------------------------------

Entry

Doporučený příspěvek na rituál je 500,-

Vojta Mimozemstan

Komentáře

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na „Uložit změny“.
Obrázek uživatele pavelbednar

A kdepak to letos zazní :)) ...???

A kdepak to letos zazní :)) ...???

Obrázek uživatele Vojta Mimozemstan

Poslal jsem ti zprávu s lokací ;-)

Poslal jsem ti zprávu s lokací ;-)