jdi na obsah

Novinky k Psychedelické léčebně Mácháč

Drazí pacienti, máme pro vás nové informace týkající se vašeho nástupu na rekonvalescenci v našem Psychedelickém sanatoriu Mácháč.

Na místě budou vstupenky k dispozici jen do pátku 23:59 nebo do vyčerpání kapacity. Prosíme, předejte toto info i případným spolupacientům, abychom předešli degradaci duševního stavu jejich a zřízenců na vrátnici sanatoria. Na místě bude vstupenka stát 1000Kč. V předprodeji je k dispozici ještě 20ks za 600Kč, poté budou za 650Kč. Co z toho všeho vyplývá? Mít nakoupeno v předprodeji a mít pár ušetřených stovek v kapse na nemocniční jídlo a medicíny na baru mít chcete:) A toto stále ještě není vše! Tito předprodejem protekční pacienti mají nárok na nadstandartní služby: budou mít kde uložit hlavu a jiné části svého těla k regeneraci. Mohou si totiž zarezervovat místo na stan (zbývá cca 30 míst). Na ostatní se dostane až v druhé či třetí řadě. Zcela VIP jsou samozřejmě chataři a chalupáři: parametry a ceny chatek naleznete v základním textu FB události.

Na lecebna@centrum.cz je možné si objednat snídani formou švédských stolů, která se bude podávat v sobotu a v neděli mezi 8-10h. Cena za jednu várku je 120Kč za dospělého a 80kč za dítě.

K dipozici bude dále nemocniční strava ve formě masitých i vege pokrmů. Jídlo se bude podávat vždy do cca druhé hodiny v noci (bude upřesněno propiskou vedle táborového výdejního okénka). K dispozici budu alkoholické vymetáky bacilů a způsobovače malátnosti.

V areálu bude také existovat stánek, který občerství vaše dětské miniverze po vyčerpávajícím hraní v dětském koutku, protože se v něm budou tvořit palačinky.

Detailní seznam sortimentu v přiložených obrázcích (týká se textu ve FB eventu, odjinud se musíte k FB verzi tohoto textu proklikat zkrze link níže). Pivo Březňák, Beránek, Heineken.

Po alternativních pacientech, kteří spí ve vlastním autě, pod ním, za ním nebo bez něj (tedy bez rezervace chatky či místa na stan) bude majitel sanatoria chtít regulační pohotovostní poplatek 200Kč za využití WC, sprchy, pitné vody a za válení se na tamní pláži.

Parkování je možné podél vcelku objemné příjezdové cesty, areál sanatoria je pro auta pacientů uzavřen. Po konvenčním příjezdu se vyskytnete u vrátnice ve stánku, kde se ohlásíte a budete navedení na parkování naším zřízencem.

Když se rozhodne Gaia sanatorium popršet, bude stage zčásti zakryta, aby mohla zvuková a pohybová léčba nerušeně pokračovat. Při brutálnější nepřízni počasí, jímž se uzavírání vývojového cyklu před solárním zábleskem vyznačuje, se hlavní stage přesune do budovy na místo chilloutu.

https://www.facebook.com/...

27.08.2020 | gondar | novinky