jdi na obsah

Natural Frequencies 4 / Witch Freak / IsoMetric / ShamaniC

Obrázek

Čtvrté vydání naší každoroční psychedelické kratochvíle se opět hlásí o slovo a to 21.1.2017 v klubu Exit-US. V uplynulých letech jsme v rámci Synaptic Dreams měli možnost sbírat cenné zkušenosti. Ty nám spolu s novými nápady umožní představit svěží a zároveň pečlivě připraveny koncept události, která je především oslavou bujné, tvořivé a nespoutané myslí nás všech. K setkání jsme opět zvolili místo, které v minulém ročníku důstojně zvládlo svoji premiérovou úlohu hostitele psytrance party se všemi jejími vrtochy a specifiky. Obohacení vašimi názory z předchozího setkání budeme moci toto místo prezentovat jako jakousi oázu čistě psychedelie bez hranic.

Zvuk, který patří ke špičce pražské klubové scény, poslouží naším hudebním hostům vyjádřit své pocity v plně síle. Po třech letech se do jistě míry vracíme ke kořenům a představíme vám italského producenta žijícího v Estonsku, který vystupuje pod osobitým jménem Witch Freak. Tento umělec, který v současnosti působí zejména pod značkou Banyan Records, se seznámil s psychedelickou hudbou v r. 2004 na festivalu Sun Explosion. Tam pochopil, jak dobře stimuluje tato hudba jeho mysl a již rok poté se začal plně věnovat djingu a tvůrčím experimentům v této oblasti. V roce 2007 začal navštěvovat školu zvukového inženýrství a po jejím dokončení se o rok později začal věnovat forestové hudbě. Také se spolupodílel na uspořádání undergroundových forestových akci. Mimo již zmíněný label Banyan Records v minulosti vydával svoji tvorbu též pro Moon Station Records a Visionary Shamanics. Jeho hudba se vyznačuje hlubokými forestovými organickými příběhy doprovázenými až uhrančivou basovou linkou. V loňském roce se jeho track objevil na kompilaci Night Frequencies vydanou řeckým darkovým labelem Disco Valley Records, za nímž stojí Alex Vozikis aka Zik. Witch Freak se právě chystá vydat za Banyan své nové EP, nazvané příznačně Freakazoid.

Dalším hostem bude nadějný španělský producent a DJ , rodák z města Ibiza, který si říká Isometric. Před dvěma lety se začal angažovat ve slibném španělském undergroundovém labelu Gloom Music, pod nímž vydal v témže roce svoji první kompilaci. Jeho tvorba je velice rozmanitá, v minulosti jí dominovaly především twilightové prvky a v současnosti se přiklání spíše k forestu, který on sám označuje za groovy forest. Set, který pro naši akci Isometric připravuje, bude koncipován právě v tomto duchu.

Po boku těchto dvou hudebních osobnosti zahraje též DJ Kashmir, jehož sety se vyznačují radostnou dynamikou. V neposlední řadě vystoupí také DJs z mateřských Synaptic Dreams, kteří chystají inovativní sety plně hudebních lahůdek. O výzdobu akce se tentokrát postará zkušený a nápaditý dekorativní matador Kashmir se svými přáteli.

Shrnuto, rozhodně se bude nač těšit. Chystáme pro vás tajemnou a nezapomenutelnou noc plnou překvapení, zahalenou v psychedelickém kabátě značky Synaptic Dreams.

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★LIVE ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂

►Witch Freak (Banyan records) Estonia
https://soundcloud.com/wi...

►Isometric (GloOm Music) Spain
https://soundcloud.com/is...

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★DJs ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂

►Shamaniak (Banyan Records / Shipibo Sounds) Austria
https://soundcloud.com/sh...

►Kashmir (Mimo.tv)
https://www.mixcloud.com/...

►Mako (Synaptic Dreams)

►Heehy b2b Reborn (Synaptic Dreams)
https://soundcloud.com/dj...
https://soundcloud.com/heehy

▂ ▃ ▅ ▆ █ ★ DECOS ★ █ ▆ ▅ ▃ ▂
►Kashmir & friends

21.01.2017 - 22.01.2017

Exit-us Club
Sokolovská 195, 19200 Praha
GPS 50.1071997N, 14.4890078E

Entry: 200 Kč

01.11.2016 | cuky | novinky