jdi na obsah

Hedoversity

Obrázek

Vážení studenti,
Hedoverzita zve všechny příznivce celoživotního vzdělávání v oblasti užitné psychedelie a obecného hédonismu na intenzivní kurz psynského jazyka a přidružených vševěd, který se koná ve dnech 29. 4. – 1. 5. 2016, v Meziříčku u Měřína.

Během krátkého, ale zato výživného a naplňujícího kurzu získáte mnoho poznatků o řádných i neřádných hudebních a obrazových formách. Dále pak ve svém dalším životě jistě hojně využijte znalosti z předmětů jako Zhulologie pro pokročilé, Aplikované chemie, Sakrální geometrie pro každý den či Hedónismus a jeho současné interpretace. V rámci výměnného programu “Orgasmus“ se nám povedlo zajistit jednoho z vyhlášených amerických profesorů liveactologie docenta Ghreg ON Earth a německého dipl. psynženýra jaderných věd Radioactive Cake, který představí svůj projekt psynergické infuse a nejen to.

Pro zájemce bude také možnost účastnit se speciálního terapeutického workshopu - Pitvání živých plyšáků.

Před začátkem kurzu si nezapomeňte na studijním oddělení vyzvednout své psyndexy. Na témže místě budou oficiální polomocné orgány Hedoverzity také vydávat psyplomy a jiné prestižní certifikáty úspěšným Hedostudentům.

Vesmírně se těšíme na všechny účastníky kurzu a pamatujte vzdělání je jistá investice do budoucna.

11.04.2016 | psyrix | novinky