jdi na obsah

Dekorace a VJs na akci Psykovsky

Obrázek

Poslední slíbená tiskovka těsně před nástupem mr. Psykovskyho na trasu Moskva – Praha, jejíž trajektorie bude v sobotu 22.2. ve Storm klubu strmě vychýlena směrem vzhůru. Přinášíme informace o tvůrcích masivních UV dekorací, které zaplní celý prostor klubu od podlahy až po strop, projekci VJjů, chilloutu a čajovně.

Main stage dekorace:
Quen Di, slovenská dekoratérka v pravém slova smyslu, jejíž hvězda vystoupala v Evropě strmě vzhůru, přiveze rozměrná UV plátna, vtahující vizuální hloubkou do svých útrob, a spolu s českou kolegyní výmluvného jména Alice in Fluoroland je doplní o trojrozměrné objekty převážně astrálně-květinového nebo galaktického charakteru. Ve spojení s projektem WizArts, který se specializuje na mnohovrstevnaté geomertické propletení prostoru pomocí UV montáží, vytvoří neuvěřitelně pestrobarevnou snovou 3D instalaci, která přinese reálnou představu o tom, co asi mohlo probíhat ve fantazii Lewise Carrolla, když psal příběh Alenky v říši divů.
Chill out a čajovna dekorace:
Shivadeco&Friends se v chilloutu zaměří na výplety string deco - UV dekorace z bavlny: šálivé, sbíhavé i překřížené tvary, které z různých úhlů poskytují výhled pokaždé do jiných prostorů. Vždy nové, přizpůsobené místu vzniku - jen na jednu noc. V samotné čajovně budete mít možnost ochutnat energií nabité kvalitní čínské, japonské a vietnamské čaje. Můžete pro tuto noc zapomenout na prchavé chemické energydrinky a dopřát si daleko výraznější povzbuzení ve formě silných čajových odvarů, které si vychutnáte vsedě na gobelínech a polštářích v přítmí při zvuku stimulující ambientní hudby.
VJjové:
Vesměs neotřelé abstraktní vizuální fantazie, promítané na velké plátno – opět vše ve 3D formě. Jako kdybyste rozpohybovali obrazy Kupky, Kandinského, Vasarelyho, Maleviče, Mondriana, Pollocka nebo Dalího – vymezili jim jen striktní rámec, rozpadávající se na přesné geometrické tvary, nepřetržitě se modifikující, přetvářející samy sebe a valící se v mohutných vlnách z plátna ven, to všechno navíc prolínající se v rytmu hudby s množstvím dalších obrazů.
Perplex (Cz) – usvědčený spolupachatel naší psy scény s neutuchající invencí a občasnou potřebou poskládat z videoútržků a obrazových asociací pikantní nesmysluplný příběh.
SHQ (Cz) – op-art, minimal, abstraktní 3D animace
Piotr Serafin (Zero Point/PL) – Spolumajitel High Tech Studio sc, na scéně od roku 89, legenda středoevropského VJjingu, člen skupin Chodzioto a MapMe.
Kashmir (Cz) – Mimo-TV / Alien broadcasting
FaceBook EVENT: http://bit.ly/psykovsky_FB_event
Předprodej: http://bit.ly/psykovsky_storm
 

18.02.2014 | lolla | novinky