jdi na obsah

Witches Valley

The New Witches Ritual

Umíte si představit vhodnějsí den k otevření letní sezóny openairů než právě Čarodějnice? Magické místo jsme našli v lomu Holý Vrch nedaleko Velké Ameriky.
Spřízněné duše vám připraví zvukově-vizuální elixír o síle 4kW + ANSI lm 650 + 450mV/523nm :-)) Nový Rituál pálení čadějnic vyžaduje kvalitní soundsystem s projekcí fraktálů a magických vizí , Laserův přístroj :-) ,chillout, PAN:Bar... Rej se vyvolává už odpoledne akustickými nástroji našich přátel z dalekého okolí. Po setmění vzplane oheň i v rukách jooglers... Ostatní jistě tušíte...
Pro podporu této akce Vás poprosíme o povinně dobrovolné vstupné (zvolení jeho hodnoty spadá pod vaše rozhodnutí) , nevnášení vlastních nápojů do lomu, respektování přírody a využívání pouze (námi)osvícených cest.
Lom Holý Vrch - Mořina najdete poblíž vesničky Trněný újezd, odkud do lomu dojdete po znameních a po kolejích... (Fotografie z lomu najdete na www.hedonix.cz)
Co víc? Snad už jen příznivé počasí, které je ovšem objednáno :-)) a za přízně Všehomíra může odstartovat Let Letošním Létem...

Příjemný výlet!

HedoniX & PAN:DAN & Tatrance (Brezno Family-SK)

Info: www.hedonix.cz www.psytrance.cz
info@hedonix.cz
Infoline: 0603410325, 0604927368, 0777111988

Vibrations: Tatrance (Brezno Family SK), HedoniX(Prague)
Chillout: PAN:DAN s.s.
Lasers: Mikz Labz
Visions: PHASE Vision Factory
Chaishop: Space Bar
Decos: witches crew :-)
Cattering: PandoniX
Production: HedoniX

Lom Holý Vrch (Mořina), pěšky 500m z Trněného Újezda po vlečce... Bus 311 ze Zličína(Metro B), nebo 313 z Radotína.

22.04.2002 | prenatal | novinky