jdi na obsah

Video ze křtu knihy povídek k psytrance akcím: Psy Ctrl: Budíčkové příběhy

16.3.2024 proběhl v pražském klubu Centrála křest vodou z tamních hajzlíků. Někteří z kmotřiček a kmotříčků zahráli psytrancové poskakovačky a zároveň se jali zlít nad kýblem igelitku s fleshkou, na které byla ekniha.

Obdivovali jsme centrální umění a splnilo se tamní popřání DJeje Searchera: kniha je nyní k zakoupení s bratry a sestrami. Odkaz najdeš v úvodu videa nebo níže.

Supertajný kód, který zaslechneš kdesi ve videu, bude nyní supertajný jen o trochu méně: teď ho znáš pouze ty, účastníci křtu a zbytek internetu, ale nikdo jiný. Platí do 15.4.2024 a tvůj účet opustí díky němu ve prospěch účtu mého o 30% digitální reprezentace Českých korun méně.

Další akcí je 27.4.2024 Psy Ctrl: Digital Forest Festival Warmup, kde pro změnu můžeš získat levnější lupeny na DF fesťák (info ve FB události).

Budíčkové příběhy
Ekniha satirických povídek. Přiblíží ti mirákula existence: ufouni. Matrix. Tajný kosmický program. AI. Virtuální realita. Odštěpené pozemské civilizace. Tvorba reality. Reinkarnace. A samozřejmě Ashtar Sheren a skutečný důvod, proč má rád tuto planetu.

GoodLifeMethods
Ekniha nejen pro dohašení vyhořelých ajťáků, hráčů počítačových her, clubberů a rejžů. Metoda Poťák, imunita, ergonomie.

https://budickovepribehy....
https://www.youtube.com/w...

10.04.2024 | gondar | reporty