jdi na obsah

Report z Fullmoon Campu u Protivína

ve čtvrtek se brzy opoledne na místě sešla základna sd tribe, vše probíhalo v klidu, samozřejmostí bylo odekorování, postavení totemů v podobě ohňů, výpletů 2d, 3d pyramid /původně jsem myslel, že z toho budou 2d, 3d loga hehe/, celková příprava prostoru, dancefluoru...

ale to už přijel i plexisklo s rawem a aparátem a za chvilku tu byl pult z lukyse chaty a najednou tam už stál rawe a už to šavloval hezky od moravský podlahy... přeci jak říká jeden můj kámoš valach: "však hej, forma musí bejt festovná" :-)))

pomalu doráželi první traveleři a celkově se vše spíše ztišilo a vyklidnilo a čekalo na vhodnou konstelaci hvězd pro začátek nočního letu na plnej měsíc, hvězdy a prej i komety, a kam já nevim ještě ? ...

jak se dalo očekávat rozjezd směr vycházející měsíc zajistil t_rawe, pomalu ale jistě... lidi začali pařit, bar fungoval jak měl / teda až na tu varnou konvici na čaj :-( /, když už to opravdu jelo /bubáci a_tak/, nastoupil jezdec z dálného východu dj yoshimitsu a ajaj ted to teprve dostalo ty grády... zkrátka byla to jazda !!! :-) skok z moravy na dálný východ ! lidi jeli a jeli a jeli, k ránu nastoupilo jako mohutné, nejen ruské či sibiřské vyklidnění televizorum. a jelo se dál všude možně /snad prej i přes dolní lhotu/ , jak říkám spíš uvolnění po hustym letu... :-)

přirozeně se lidi pomalu vytráceli k odpočinku / fullcymoon nám dal co proto :-) /... k úsvitu a prvním paprskům zahrál další, ještě trochu rozespalý sonic, dj h_ráwe, aby nás vrátil od mohutných sibiřských veletoků zpět do denního poklidu střední evropy...mad´arsko a jeleni :-))) začalo se povídat smát se na slunce, házet frisbee, probouzet, chodit k řece na jazz a na pivo, nechyběli ani ranní klobásy a tatranky ! :-) denní ticho odpočinek :-) jen ptáci řvali a odzpívávali co přes noc ve vzduchu pochytili :)))

odpoledne zahrál pooh do klidu klidu ploch někdy jemných jak ticho. lidi se mohli válet, snít, spát, odpočívat, vyšumět...

ale co se to děje pomalu se zase schyluje k druhému večeru. vykoupaní, posilnění, trochu napití místního platanu, zmaštění letním sluncem se všicí začali znovu scházet... na otázku jestli máme čekat spíš klidnější noc po tom včerejšim úplnym campu rawe odpovídá: "rozjedem to, co to dá" :)))

přijela tentokrát i posila z jihu, s compem, tušim i s generatorem..., vždy připraveni k hamoun party a hraní :)... trochu se soslo a hamonilo, no a :-) řikám trochu...kdyby tam byl fernet to by teprv bylo... mno nejni všem party a open-airum konec, že ? :-)

jelikož jsem druhej večer dost prospal nemám už tak podrobné informace, hmmmmmmm snad něgdo report doplní :-) vím jen, že po digital_mix_budějicích hráli rawe s ti:vi_m ...cym....., nebo jak? jak?, no doplnte to něgdo, pls.

mnoa ráno to už tam stál dj pi:ví /nikoliv tv, ale petr vajs./ :-))) pohodovej morning trance, lidi tancovali znova povalovali, žonglovali, pokuřovali....... vše začalo pomalu ale jistě zanikat :( :-) po pi:vim nastoupili již jen lifeforms v remixu poštolka, bažant, koroptev a spol... :-) sundali se pomalu plachty... ještě vykoupat v odpolednim parnu, naložit, ještě jednou v kruhu posedět, v autech posedět, na náměstí u posledního komanč bistra nad poslednim platanem posedět a pak tradááááááá v tichu zase jinam :-)

hmmmmmmmmm tak snad zas jednou, nechci nějak moc hodnotit, nebo bilancovat, ale pohodový místo, lidi akorát a taky pohodový, pivo bylo, počasí taky slunce, jazz a voda a místnáci v čele s koffi ananem a vodníkem co měl místo břicha obří list platanu taky pohoda, mno tak co víc či míň říct? dobrý to bylo :-) akorát nevíme proč večer ta bouřka, že by měsíc, nebo kometa?

12.07.2001 | pepemy | reporty