jdi na obsah

Psykovsky

datum konání : so 24.11. 2001
místo konání : "RKD" Milovice Mladá (u Lysé n/L), z Prahy od metra "Černý most" ozvučený autobus ve 21 a 23 hod. (hned u metra vlevo od směru příjezdu, ráno i zpět), po vlastní ose viz níže
produkce : PerpleX HedoniX, Sonic Distortion, Tribal Vision, CosmicWalkers
Vyjímečný zážitek slibuje tentokrát vystoupení Vasilije Markelova tvořícího pod jménem Psykovsky, jehož "turbodynamický" zvuk dobře representuje nové směry vývovoje psytrance za poslední půlrok, ve kterém jeho autorské skladby vznikaly. Psykovského klasické hudební vzdělání je možná dobrým vysvětlením citlivě vyvážené kompozice jeho live setu, který bude obsahovat kromě vlastní tvorby i tracky jiných ruských autorů a především pečlivě vybrané kousky z produkce řeckého labelu Acidance, u kterého spolu s Parasense také sám vydává. Od r. 1995 byl Psykovsky členem moskevského projektu Transdriver (můžete si oba protagonisty pamatovat z loňského vystoupení na Brumlovce), od počátku r. 2001 tvoří samostatně a je aktivní v mezinárodním měřítku. Na únor chystá vydání CD sborníku "Russian psytrance compilation".
Klasickou jistotou je účast Sonic Distortion Djs, o rozjezd se tentokrát postará Astral Moveo. Dalším příspěvkem k různorodosti psyparties budou již zmiňovaná fluorescenční plátna a 3D dekorace od německých Cosmic walkers. Chystá se i zcela nová munice do videoprojektoru s perplexní torzí, o kvalitní chilloutík se postará Slaterův Tribal Vision... Na závěr čeká dlouhé ráno s příjemným fadeoutem a exterier s barevně listopadovým poletem.
Milovice najdete cca 30 km severovýchodně od Prahy, kousek za Lysou n/Labem, na RKDM "Mladá" (bývalý kulturák Sovětské ozbrojené návštěvy) se snadno doptáte, leží směrem na Benáteckou Vrutici po pravé straně před velkým sídlištěm. Postačí sledovat bílé cedule "Mladá".
Spojení vlakem jako na Sonic psycle ( odjezdy vlaků z Prahy dle IDOSu
- v Milovicích před nádražím jděte vpravo, potom doprava přes přejezd a pak už jen kousek rovně k velkému kulturnímu domu)
Vstupné 150 Kč.

08.11.2001 | perplex | novinky