jdi na obsah

Projekt CHUDL v Praze!

Po prvním mejdanu s K.I.Mem tu máme druhou party v útulném klubu Uhelna.
Na sobotu 23. 4. 2016 si pro vás Mystical Waves připravili temnější mejdan s ranní morning tečkou. Máme pro vás hned několik lahůdek.
Hlavním hostem bude projekt CHUDL.

Vídeňák jak poleno vystupuje pod labelem Banyan Records, který se zaměřuje na forest/dark psychedelic trance.
Můžete se těšit na báječnou lesní jízdu se zničující basou:) Sám Erich je spoluorganizátor festivalu Masters of Puppets. Tento fest se letos uskuteční kousek od Brna. V současné chvíli připravuje nové album a řadu tracků pro různé kompilace. Můžeme prozradit, že nový track, který vytvořil s label manažerem Banyan Records Senangem vyjde již brzy na nové kompilaci českého labelu Mystical Waves Records s názvem Connected, kterou kompiloval Ondrej Psyla s Tobim.
Temné sety odprezentují djs Ejczka, Ondrej Psyla a rakouský dj Fullip.
Ranní tečkou bude goa vystoupení djje Togeho - původem z Maďarska, žijícího ve Vídni. Vystupuje po celé Evropě již od roku 1998. V současné chvíli prezentuje goa sety pod izraelským labelem Zion 604. Tento label zastupuje legendy Shidapu, Radical Distortion, 2Minds a další.
Akce proběhne také jako pre party festivalu Nativa. Letos proběhne první ročník v krásné a tajemné Albánii. Přímo na pláži - u města Bunec.
Info o festivalu naleznete zde:
https://www.facebook.com/...
Dekorační stránku party si vezme na starost Cyreal.
Vstupné na akci je do 23 hodiny pouhých 100Kč.
Těšíme se na vás od 21 hodiny v klubu UHELNA - Praha 5, Štefánikova 18/25 - kousek od metra Anděl.
Mystical Waves

FB EVENT:
KLIKNI

01.04.2016 | Ondrej Psyla | novinky