jdi na obsah

Psychedelická Vila VESELLKA vol. 3

flyer

indoor
07.04.2023 - 08.04.2023
Vila Štvanice
Ostrov Štvanice, Praha

DJs

Djs/live-acts:
Psyrix (Bhooteshwara rec./Hedonix)
Djane Lolla (Independent Theory)
Magua (Psyalaska)
Franta Masakr (Vesellka)
Heehy (Synaptic Dreams)

VJs

VJ's & mapping:
DVDSRK (Binec entertainment)

Deco

Deco:
Gorby (LyCrea, WizArts)
Event art:
Tomáš Pánek @dreadful_pictures
https://www.instagram.com...

Info

~Psytrance party~
/*Soňa s dítětem našli na zahradě živý rytmus a tančili na něj. Chytili brouka a umístili ho do kočárku, ale ten se šoural kolem, chycen ve stavu radostného transu.
Zahrada byla šťastným a vzrušujícím místem. Dítě si užívalo krásného jarního počasí a Soňa byla odhodlaná vzít je ven na čerstvý vzduch. Využila všech svých triků a slibů, aby dítě přesvědčila, a když se konečně dali do pohybu, Soniny obavy se rozplynuly. Všichni tři si spolu užili bezstarostné a šťastné dobrodružství.*/
Po dvou úspěšných a nezapomenutelných psytrance parties, se vracíme s další porcí nekompromisního zvuku a tančení! I tentokrát se budeme bavit v prostorách, které jsou pro psytrance party jako stvořené - ve Vile Štvanice.
Tentokrát se připravte na intenzivní psytrance od 145 BPM až po temnější žánry, kterou vám zahrají ostřílení DJs z CZ scény. Společně s nimi se ponoříte do hypnotických zvuků, které vás provedou nezapomenutelnou nocí.
Navíc nově pro vás společně s Gorbym máme připravené speciální dekorace, které vytvoří unikátní atmosféru a nebudete se cítit nikde jinde než ne na naší planetě.

Doors: 21:00

Entry

300,-

gondar