jdi na obsah

Conjuring Snowflex XI.

flyer

open-air
28.01.2023 - 29.01.2023
Vysočina area
ask your tribe

DJs

Za svitu měsíce nám zahrají:

DWO
Triptofun
Kerray
Marass
Pluturnik
Ixtremist
Fractalizard
JÁ² (Jirik + Psychoteek)

Deco

Shivadeco & friends

Info

S láskou v srdci, pokorou v mysli a důvěrou v těle vás všechny srdečně zveme k další několikrát odkládané zimní pumelenici.

Důležité informace:
Milý poutníku, jako vždy se teple obleč a vybav dostatečným množstvím tekutin i zahřívadel všech skupenství. Vybav se také dobrou náladou pro druhé lidi a citlivosti pro přírodní krásy vůkol, nedbale odhozené odpadky trestají místní duchové velmi přísně.
***
Jako vždy vás čeká vybavená čajovna a bar. Můžete se těšit na teplé nápoje kofeinové i alkoholické. Potřebuješ-li pivo, vybav se jím sám, neboť na tomto místě se točeného, ni lahvového piva nedostává. V čajovně si můžete krom praskání ohně vychutnat teplé čaje prvotřídní kvality, domácí medovinu i moravskou pálenku. Nedělní ráno se pak můžete těšit na vegetariánské gulášové hody.
Pro znavené poutníky je připraven vyhřívaný kruhový sleep-out, kde mohou složit hlavu - budeme rádi, pokud se sami zaktivizujete a tyto přístřešky zútulníte a připravíte k obrazu svému, tak aby vám v nich bylo dobře. Lidí je hodně a místa nemnoho... Není v možnostech připravit místo k odpočinku pro všechny, nakonec zima je zkouškou výdrže a odolnosti, proto prosíme o pochopení této situace a případnou pomoc a sdílení s dalšími účastníky kmene.
Parkujte prosím na vyznačeném parkovišti, které se nachází přímo vedle louky, kde budeme skotačit.
Mapku parkovišť a konkrétní místo konání zveřejníme až během přípravného týdne.
Doporučený příspěvek na rituál je 500,-
Dle svých možností přispějte více nebo méně. Příspěvek můžete odevzdat při MAGIC HATu nebo dříve či později do čajovny.

Entry

doporučený příspěvek 500 Kč nebo dle vašich možností

Vojta Mimozemstan