jdi na obsah

Party k v

26.1.2001 proběhne v RKDM Milovice u Lysé nad Labem výroční party 4 let od založení Sonic Distortion. A jelikož jde o zvláštní akci, zvláštní bude i její průběh. Tentokrát budete mít možnost projít si skoro celý vývoj hudby, které se po celé ty 4 roky věnujeme a to od nejstaršího klasického goatrance až po dnešní psychedelic trance se všemi jeho přínožemi a odnožemi. Tok hudby bude tentokrát koncipován více chronologicky než naším klasickým způsobem, takže ti, kdož si chtějí zavzpomínat na staré zlaté goa časy nebo ti, kdo se zajímají o to, kde se to všechno vzalo, by měli dorazit na akci už hned na začátek, který bude kolem 22 hodiny.

Další zvláštnosti party je to, že výtěžek ze vstupného bude věnován na koupi nového videomixu pro Vje Perplexe, který o svůj předchozí nešťastnou náhodou přišel při převozu na jednu z minulých akcí. Videomix není zrovna levná záležitost a protože se Perplexovi průlety staly nedílnou a vysoce ceněnou součástí prakticky všech našich akcí, prosíme všechny, aby přispěli co nejvíce mohou.

Základní vstupné je stanoveno na 100,- Kč, ale všichni, kdo chtěji podpořit VJ Perplexe mohou při placení vstupného přispět libovolnou částkou podle jejich uvážení, protože při takové výši vstupného bychom na mix příliš nevybrali. Na druhou stranu nechceme nikoho nutit platit například dvojnásobné vstupné. Takže je to jen na vás a Perplex už předem všem děkuje za vaši podporu.

Ovšem na téhle akci už videoprojekce opět bude. Perplex si videomix půjčí, takže budete mít příležitost vidět, na co vaše peníze půjdou.

Jinak z Prahy budou vypraveny dva autobusy směrem do Milovic. Odjíždět budou z Černého Mostu, ze zastávky MHD vlevo od metra po směru jízdy na HK a MB. První vyrazí ve 21:00 a druhý ve 22:00.

14.01.2002 | Sonic Distortion | novinky