jdi na obsah

MAY BIO ... a maybe ne

Obrázek

Pá 16.5. (19:00) - Po 19.5. (16:00) / lesní tábořiště Tišina, Kožlany u Rakovníka
Po roční pauze je možná vhodné vyrazit opět na Tišinu a nechat si naježit závity kvalitní akustickou podívanou. Kromě live-actů raději nic více prozrazovat nebudeme, vše na starém známém místě a za podobné konstelace. Více...

.. možná objevíte až na místě.

Po sedmileté odmlce přijíždí do Čech svérázný ruskÝ projekt TRANSDRIVER (Reactor sound system, Moskva), který během páteční noci JISTĚ potěší všechny pamětníky svým retro-setem, v sobotu přes den pak pobaví live setem ve stylu "psychedelic funky disco" pod názvem "PopperHnool", aby pak předvedl to nejnovější ze své kosmické zahrádky v noci ze soboty na neděli. Páteční noc prořízne naživo svým našlápnutým forest soundem litevský projekt DoHm. Chybět nebude ani nejznámější český autor temnějšího nočního proudu pan GappeQ (Parvati rec.)
Radostný zážitek pak slibuje tradiční sobotní podvečer s instrumentální kapelkou... letos přijali srdečné pozvání mistři svých nástrojů ze skupiny "Sato-san to", dostatečně to experimentální fúze jazzu a elektroniky, které vévodí dokonalá svěží trubka, morfující klávesy, basa a šlapající akrobacie na bicí v plné palbě. O zbytek se postará několik desítek pečlivě vybraných tuzemských i zahraničních Djs na 3 stagích. Optokinetické instalace a netradičně pojaté průplety z laserů už to vše jen posypou jiskřící dávkou sladkokyselých třešniček.
Počasí má být klidné, nicméně studené. Chillout šapito bude sice letos vytápěné a na půdě umyváren tradičně ambientní vyhřátý sleep-out, neopomente si ale přibalit pár poctivých izolačních vrstev s sebou.
Ke velké taneční louce a chilloutovému šapito se letos přidává navíc i zastřešená dětská stage s bohatým programem po celou sobotu. Chybět nebude veselé divadlo, cirkusová vystoupení, klauni, dětský karneval, biograf pohádek ani kreativní dílničky, písničky a baby tancovačka...
Více prozrazovat nemá smysl, projděte si fotky z let minulých, odkazy a navigace až na místo k nalezení na :
http://bio.mimo.cz nebo whttp://www.psytrance.cz/en/party/may-bio-maybe-ne

Vstupné 500 kaček na 4 dny nebo 350/den, děti do 12 let v doprovodu rodičů zdarma.

Hudební nápověda:
https://soundcloud.com/tr...
https://soundcloud.com/dohm
https://myspace.com/gappe...
http://www.sato-san-to.co... , https://soundcloud.com/sa...
https://soundcloud.com/my...
https://soundcloud.com/ar...
https://soundcloud.com/se...

13.05.2014 | perplex | novinky

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
perplex's picture

změna v programu dětské stage: bohužel Anička s letadýlkem mají

změna v programu dětské stage: bohužel Anička s letadýlkem mají nějaké časově náročnější divadelní zkoušky v Brně, namísto nich ale vystoupí divadelní soubor TOY MACHINE (http://www.toymachine.cz/)

..................

máte-li nějké zajímavé bizarní předměty doma, co nejsou zrovna snadno identifikovatelné, můžete je postrádat, vejdou se vám do batohu či kufru auta, vemte je s sebou... na různých místech dojdou uplatnění a ostatní můžou hádat , co a k čemu to je (ala Zedníčkův kufr)... nachytejte si k tomu i několik možných variant řešení, at víme, co a k čemu to MOŽNÁ je a možná není:)

.. dále vemte i nějaké bizarní texty (časopisy, knížky na odpis, jízdenky, letáky, jídelní/volební lístky apod... pokusíme se o nějakou kolektivní textovou koláž v několika literárních formátech vč. poezie.. nžádné img nebo jen minimum tentokrát, jiank se to zvrtne do toho, co už tu bylo..

kdo přijedete s dětma, myslete na sobotní dětský karneval, většinu masek si sice pod vedením hodných tetiček budou muset vyrobit samy, ale nějaký základ jim určitě přijde vhod..

perplex's picture

předpovědí počasí se nenechte zmást, na Tišině bývá často úplně

předpovědí počasí se nenechte zmást, na Tišině bývá často úplně jinak, než v Praze, ančto je tam srážkový stín mezi těma chmelnicema.. a navíc bude letos dvojnásob zastřešení a chilout i sleepout vytápěn (teplem, nikoli vodou:)