jdi na obsah

Legenda Beardy Weirdy v Praze

Legendární label manažer, dj a live projekt Beardy Weirdy z Wildthings Records zahraje 4.4. v Praze!

Info:
Weirdy Beardy alias Dj Beardy (Wildthings Records, England)

Mark Beard se poprvé s goa trancem setkal v roce 1994 na plážích Goa v Indii. Po návratu do Londýna byl v 90 letech součástí legendárních Smiling fish parties. Na undergroundových parties v Anglii působí jako dj od 90 let nepřetržitě až do součastnosti.
V roce 2004 startuje label Wildthings records. Touha dostat kvalitní hudbu mezi lidi byla a je stále velká. Nejdříve vydává skladby svých kamarádů - dnes celosvětově uznávaných umělců jako jsou napřiklad EVP, Hoodwink, Error Corrective, Realitygrid. V roce 2014 vydává a podporuje kromě již zmíněných také projekty Southwild, Archaic, Neutral Motion a Fagin´s Reject.
Sám Mark říká, že jeho label a styl hraní se zaměřuje na silně stimulující psychedelickou hudbu pro otevřenou mysl. Psychedelic trance s pozitivní a silnou vibrací!
Mark se věnuje studiu zvuku na I.M.W. sound College a následně na škole School of Audio Engineering.
Zakládá projekt Weardy Beardy a vydává řadu tracků na svém labelu . V roce 2012 vydává své první album s názvem Squelch Monster!
Hraje na Boom Festivalu, Voov, Hadra, Universo Paralello, Glastonbury nebo na Ozora festivalu.
V Praze uslyšíte nejen djské set, ale i jeho hodinový live act.

Music:
BEARDY WEIRDY - EGGMAN
BEARDY WEIRDY - 3 PIPE PROBLEM

Vstup:
předprodej 150,- do 10.3.
na místě do 22:00 200,-
po 22:00 250,-

Předprodej:
Peníze zašlete na číslo účtu 2097546083/0800 a do poznámky napište svůj email. Budeme vás kontaktovat o jméno (jména), které následně nahlásíte u vstupu na party. Nabídka platí do 10.3.

Links:
FACEBOOK EVENT

26.02.2014 | Ondrej Psyla | novinky