jdi na obsah

OZORA 2011

zdravím, chtěli bysme letos s přítelkyní vyzkoušet ozoru. Máte někdo nějaké zkušenosti? Jsme z brna a chtěli bysme jet vlakem... zajímá mě, jaký sou tam zhruba ceny, esli se tam dá cálovat v eurech nebo potřebuju forinty a vubec me zajimají jakékoli postřehy lidí, co tak kdy v posledních letech byli. případně, jestli by se někdo nepřidal k vlakové výpravě a následnému kempingu :)

05.06.2011 | jan.navratil.23 | Parties

vojta2's picture

TAK TOHLE JE NAPROSTO DOKONALE!!! youtube OZORA 2011 -

TAK TOHLE JE NAPROSTO DOKONALE!!! youtube OZORA 2011 - Subconcionsmind a puste si to od 4:50 po 6:40 až 7:20 no absolutní !!! Zbývá necelý rok a doufám, že tam spáchám takový tanec, kterým se dostanu až do absolutního psytrancového bodu ,kdy máte pocit , že v jediném okamžiku umíráte a zároveň přicházíte na svět, stav totálního citového rozpoložení,naprostá energizace a stačí k tomu pár dokonale zahraných hymen psytrancu, je to stav, který jsem zažil pouze na psytrancu..... a ještě zažiji..... pěkné dny ........... od 6:15 to neskonale graduje po 6.45 a dál.....

nucleo's picture

jojo....hned jak jsem přijel domů, tak jsem hledal, co

jojo....hned jak jsem přijel domů, tak jsem hledal, co Subconciousmind vše dělá, jeho set byl dokonalý, škoda, že mi již docházela baterka v kameře.....

vojta2's picture

Nejake fotky z Ozory ? Podeli se s nama nekdo o to , jaka byla

Nejake fotky z Ozory ? Podeli se s nama nekdo o to , jaka byla letostni Ozora treba ve vztahu k tem minulym atd................ ?

drfefedebill's picture

Letos tam bylo oproti loňku šílenejch lidí, asi to bylo tim že

Letos tam bylo oproti loňku šílenejch lidí, asi to bylo tim že letos nebyl Boom, takže doufám že příští rok tobude zase trochu klidnější. Bylo trochu znát že se organizátoři musej věnovat praktickejm věcem a řek bych že se trochu nestíhalo. Main stage dodělávali eště 2 dny po začátku fesťáku. V celku to nebylo na škodu, ale prostě bylo hodně lidí.

Další věc která s tim souvisí byla hlasitost aparátu, letos to bylo subjektivně o dost víc nahlas se mi zdálo. Loni sem dal skoro celej fesťák bez špuntů a letos sem je skoro nevyndal z uší.

Jinak Paráda samozdřejmě, spousta výbornejch interpretů, hodně novejch dekorací a taky daleko víc lidi z čech.

zooropa's picture

Casem dodelam videjko. Oroza byla mazec. Ja osobne byl poprve,

Casem dodelam videjko. Oroza byla mazec. Ja osobne byl poprve, ale particka se kterou jsme jeli uz byla podruhe. Oproti lonsku pry asi tak 3x vic lidi. Nekdo mi rikal neco mezi 30-40 tisici - no podle toho leteckeho zaberu nad celou krajinou tomu i verim.

vojta2's picture

Super. Díky a necht se podělí vícero lidu, kteří byli na letošní

Super. Díky a necht se podělí vícero lidu, kteří byli na letošní Ozoře, svými zažitky nebo zkušenostmi. V.

vojta2's picture

youtube Ozora 2011 Zen Mechanics :-)

youtube Ozora 2011 Zen Mechanics :-)

nucleo's picture
vojta2's picture

Jinak "nechapu" kohokoliv ,kdo ma moznost jet na Ozoru a nejede

Jinak "nechapu" kohokoliv ,kdo ma moznost jet na Ozoru a nejede na ni.... :-) Zasadni zivotni pocin. Pristi rok ,doufam.

Jehoexcelence Padre-Monsinor Janek Picovina's picture

The Czecho-Slovak division village

The Czecho-Slovak division village :-)
http://www.facebook.com/event.​php?eid=197423696980181

Slovenska psy traveller vege divizia pre vás pripraví basecamp(základný tábor) so vsetkým čo k tomu patrí:

Priestranný prístrešok šapitó (stan s vlajočkami, ktorý určite väčšina z vás pozná z Mystiky, Red Moonu či Earthdancu)
-ktorý vám zabezpečí príjemný tieň v prípade slnečného počasia na ktoré sa fšetci tak tešíme:-)
-poprípade sucho v prípade letného dažďa či útočište, strechu nad hlavou v prípade že nebudete chcieť spať vo vl...astnom stane, alebo hoci aj v prípade že do vlastného stanu netrafíte ;-)

Vege občerstvenie:
raňajky: kávička & čaj, vege toasty & kaša
večera: vege guláš, cukinová polievka,talianské cestoviny, indická curry fazula, čapáty, wafle a iné dobroty...napr. mango lassi (mňam), koláč od maminy....

Chill out pohodová muzička

a mnoho ďalších prekvapení
proste full party servis...

...chceli by sme sa rozložiť niekde na hlavnom ťahu smer k baru n.1 a chill outu, čo je v údolí pri vysušenom koryte "potoka"
...kto hľadá nájde;-)

dovidenia
NAMASTE

vojta2's picture

Dejte si na youtube OZORA 2007 - 5, tak tohle je ten psytrance

Dejte si na youtube OZORA 2007 - 5, tak tohle je ten psytrance ,co se tu hraval .... geniální !

Jehoexcelence Padre-Monsinor Janek Picovina's picture

HLADAM NIEKOHO KDO BY RAD ISEL NA OZORU STOPOM :-) fb : Janek

HLADAM NIEKOHO KDO BY RAD ISEL NA OZORU STOPOM :-)
fb : Janek Svoboda , email : el_bunda@azet.sk

vojta's picture

Ahoj. Mame v aute jedno misto cestou z Prahy. Odjezd v utery

Ahoj. Mame v aute jedno misto cestou z Prahy. Odjezd v utery kolem obeda, navrat do Prahy v pondeli odpoledne. Když tak sms na 605 110 905, ozvu se zpátky. peace

frdk's picture

Hola,vyjizdim od Ostravy,cestou na jih muzu pribrat 3

Hola,vyjizdim od Ostravy,cestou na jih muzu pribrat 3 lidi...
freedek@seznam.cz

killeriq's picture

frci niekto z prahy? autom? pripadne zoberem auto ja a niekto sa

frci niekto z prahy? autom? pripadne zoberem auto ja a niekto sa prida?

fb: killeriq@gmail.com

Ali.Kajanova's picture

MŮŽEME VZÍT 2 lidi AUTEM NA OZORU. Ali.Kajanova@email.cz nebo

MŮŽEME VZÍT 2 lidi AUTEM NA OZORU.
Ali.Kajanova@email.cz
nebo FB: Ali.Kajanova

Ali.Kajanova's picture

ještě upravuji NA Ozoru (ne zpět - jedeme odtud se zastávkou v

ještě upravuji NA Ozoru (ne zpět - jedeme odtud se zastávkou v Aradu na Transylvania c,...)

jan.navratil.23's picture

ahoj, napsal sem ti mejla, na FB ti to nende :)

ahoj, napsal sem ti mejla, na FB ti to nende :)

Ali.Kajanova's picture

právě jsem odepsala:)

právě jsem odepsala:)

Ondrej Psyla's picture

budem tam:)!

budem tam:)!

Ali.Kajanova's picture

no to s mi udělal radost:)

no to s mi udělal radost:)

jan.navratil.23's picture

tak že by alespoň společná kempovačka a grilovačka? napiš mi na

tak že by alespoň společná kempovačka a grilovačka? napiš mi na jan.navratil.23@gmail.com, kdyžtak domluvíme :)

drfefedebill's picture

Ahoj, Vlakem do Budapeště a odtamtud jezdí Ozora bus zadarmo až

Ahoj,
Vlakem do Budapeště a odtamtud jezdí Ozora bus zadarmo až na festival....
Ceny na festivalu co se týče jídla a podobně jsou...jídlo 5-7 euro..pivo 2....
Jinak se tam dá koupit i spoustu jiných věcí....Všechno se dá koupit v eurech a dost i ve forintech...

Já pojedu autem čili se nepřidám.

AoiRira's picture

Odkud z Budapeště jezdí Ozora bus zadarmo až na festival? Je mi

Odkud z Budapeště jezdí Ozora bus zadarmo až na festival? Je mi 18 a nikdy jsem na takové mega akci nebyl, natož v zahraničí. Kdyžtak prosím odpověď na e-mail Dohnal.Lukas@email.cz. Byl bych moc vděčný. :-)