jdi na obsah

Už jen měsíc předprodeje vstupenek na Boom festival 2014

Boom festival 2014 logo

Už jen měsíc zbývá do konce předprodeje vstupenek na letošní Boom festival, takže pokud chcete jet a lístky jste si ještě nepořídili, nenechávejte to na poslední chvíli. Minimálně na email boom2014@centrum.cz včas dejte vědět počet lístků, aby se stihli ještě další doobjednat, pokud se vás zájemců sejde hodně.

Stejně jako loni je naše země zařazena do skupiny rozvíjejících se zemí, takže po celou dobu předprodeje stojí lístek 120 €. Tuto vstupenku lze zakoupit pouze u českého ambasádora od 1. ledna do 26. června, kdy předprodej končí.

Pokud máte o vstupenky zájem, pište na e-mailovou adresu boom2014@centrum.cz. Vstupenky se kupují osobně v Praze na Žižkově a k jejich koupi je nutné sdělit vaše jméno a číslo občanky nebo pasu (dokladu, se kterým budete na Boom cestovat) pro ověření nároku na levnější lístek. Oproti předešlým ročníkům se letos za vstupenky platí přímo v eurech!

Tak už můžete začít přemýšlet, zda si Boom festival, který se koná pouze každé dva roky, tento rok necháte ujít. Na nově spuštěném webu naleznete spoustu informací k letošnímu ročníku včetně již zveřejněných mnohých jmen z hudebního line-upu.

http://www.boomfestival.org

Facebook skupina pro Česko

25.05.2014 | psytrance.cz | novinky

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
rado's picture

mel bych na prodej listek na BOOM 2014 za 100 eur,kdo uz tam byl

mel bych na prodej listek na BOOM 2014 za 100 eur,kdo uz tam byl tak vi a ten kdo nebyl tak tam musi...kdyz tak mi piste na email rasvad@centrum.cz