jdi na obsah

Benefice pro Djane SHEALU a představení Ex-LAZAR DJ teamu ;)

Obrázek

Sheala je pohodová holka z Brna, kterou znám z tamních psytrance akcí. Kdysi si ji pamatuji ještě tancující. Ale již tenkrát nohy a tělo prý bolely. A v tomto případě se z toho nešlo vyspat jako běžně v neděli po akci. Je bojovnice, snaží se zlepšovat situaci lidí s handicapem, což je často boj s větrnými mlýny. Občas přemýšlí, jestli její snaha o změnu paradigmatu má cenu.

Hobby djejing nepověsila na hřebík a my si ji tuto noc poslechneme v rámci technických možností takto: pokračování v eventu, https://www.facebook.com/...

Shealu doplní DJs, kteří to také občas neměli zdravotně jednoduché (jako většina lidí), i když ne na jejím kontinuálním levelu. Tedy zde je pro tuto akci sestavený EX-LAZAR DJ TEAM ;):

GONDAR (Gondaria.com). Kdysi nízká imunita, opakované záněty ramene a karpálních tunelů od dřepění u compu, únavový syndrom = kniha GoodLifeMethods.Gondaria.com

CASPER. Operace páteře a několik let rehabilitace. Dnes cyborg s metalickými částmi v páteři.

DIMONZA (Neuro Surfers, UA). Kvůli aktivnímu životnímu stylu štamgast traumacenter.

SNAD (Otrozona). Jako dítě několikrát utekl hrobníkovi z lopaty z důvodu nedovyvinuté žaludeční záklopky, na což se přišlo až v pubertě.

03.01.2024 | gondar | magazín