jdi na obsah

Rakamakafon vol.2

flyer

club
07.03.2020 - 08.03.2020
Buena Vista - Plzeň
Kollárova 20, 30100 Plzeň
GPS 49°44'51.832"N, 13°22'8.195"E
map

DJs

░▒▓ Ivan Bartoš ▓▒░
Předsedu Pirátské strany jistě všichni znají...
Ten připluje s Černou Perlou, zaparkuje na náplavce a na naší akci ho uvidíte za diskžokejským pultem jak,sofistikovaně míchá songy a rozjíždí nespoutanou párty.

░▒▓ Psyrix ▓▒░
Michal aka Psyrix je český hudebník s řeckými polskými kořeny žijícími v Praze. Jeho dj kariéra začala v roce 1998 na české techno undergroundové scéně. V roce 1999 se stává jedním ze zakládajících členů posádky Hedonix.

m.me/psyrixdj
psyrix@hedonix.cz
http://Www.bhooteshwara.com

░▒▓ 31Stitches ▓▒░ [Psychedelic FreaX]
Český psytrance DJ, producent a dekoratér, a na české psy scéně se pohybuje cca 6let. Od začátku spolupracuje s crew, která si říká Psychedelic FreaX. Tato široká rodina lidí, která vznikla kolem jezdné ze zakládajících crew českého psytrance - HedoniX - pořádá legendární párty Letní Zvěř, Lední Zvěř, Sejdeme se na planetě a HedoniX čarodejnice a jiné. Spolupracuje ale i na jiných akcích ostatních crew, jako např. Čas Hub, Confractus nebo Ještědská odysea. Nejraději hraje fullon/fullpower psytrance.
http://31stitches.cz/
https://www.facebook.com/...
https://www.mixcloud.com/...

░▒▓LOLLA▓▒░ Independent Theory

Djane Lolla
O elektronickou hudbu se zajímá od svých patnácti let. Zpočátku hrála trance a techno z vinylových desek. Když v roce 2005 poznala psytrance a jeho subkulturu, vyměnila gramofony za playery. Na počátku roku 2006 již pravidelně hrála na psytrance parties a záhy se spojila se Zero Point Crew. Od té doby se mimo většiny podstatných českých festivalů (Digital Forest, Ufo Bufo, Bionýsie, Funny Moon aj.) objevuje pravidelně také na Slovensku, Polsku. Zahrála si také v Portugalsku (Shamanic Festival) Německu, Rakousku. . Často vystupuje v pražských i mimopražských klubech, zaměřených spíše na minoritní hudební směry. V Praze jste ji mohli slyšet například v Crossu, Stormu, Cover Place, Mayapuřím pokojíčku. Od roku 2007 také pravidelně hrála na Legalizaci – Million Marihuana March. Podílela se organizačně na pravidelních multižánrových tanečních akcích Czech Point v Abatonu, kde se stala rezidentkou psytrancové stage. Od roku 2014 se spojila s Independent Theory crew a spolupořádá ve Stormu noci, kam pozvala legendy jako např. Psykovsky, Penta, Transdriver, Atma. Záhy vzniká pravidelná noc ve Stormu s názvem Magical Storm, kde se stává rezidentkou a zve jména jako např. Electric Universe, Talamasca, U- recken, Protonica, Atriohm, Fobi, DOHM., Schizoid Bears, Re-horacthy. Na parties s oblibou hraje noční temný DARK s melodickými zvuky v rozmezí 148-155 bpm, ale nebrání se ani osvěžujícím výletům do jiných žánrů.

https://soundcloud.com/lo...
░▒▓ GeNoeGen▓▒░

Plzeňský začínající Dj pohybující se na scéně cca1 rok. V plzeňském prostředí se snaží prosazovat tento žánr,vnést ho do povědomí a držet lidi v ze scény pohromadě.

https://soundcloud.com/us...

VJs

░▒▓ KubeX ▓▒░
aka Rumový dědek

Deco

PsychedelicFreaX a spol.

Info

Rok se s rokem sešel a nastal čas na další psychedelickou událost v plzeňské Buena Vistě!
Přijďte se zhoupnout na vlnách psychedelické hudby, nechat se unést vesmírnou video projekcí a kouzelnými UV dekoracemi.

Entry

100CZK/4EUR

31Stitches