jdi na obsah

Conjuring snowflex VIII

open-air
27.01.2018 - 28.01.2018
Vysočina - Nová Ves
CR - Vysocina - Ranč Vápenka, Nová Ves 39 675 21 p. Okříšky
GPS 49.2537953N, 15.8045536E
map

DJs

DaCube
Kerray
Jirik
iXtremist
Psychoteek
a jedno milé překvapení

Chillout

none

Deco

Nature
Shivadeco
Sayp

Info

Bílá pláň kam až oko dohlédne...
Kopce i doliny plné sněhu, sněhu, který se s přibývajícím světlem vycházejícího slunce rozhodl svůj noční háv matně modré barvy pomalu změnit na lesknoucí se bílou.

Bílá pláň kam až oko dohlédne...
...a ono zmíněné oko patřilo letící sově, která při přeletu nad svým revírem náhlé zahlédla úzký proužek dýmu stoupajícího k nebi. Ten proužek vycházel z malého ohniště uprostřed tábořiště. Tábořiště sestávalo ze tři bílých kruhových stanů umístěných poblíž zatopeného lomu v kruhovém objetí skal, který byl vzhledem k ročnímu období celý zamrzlý... a... ač se to i sově zdálo podivné, točil se pomalu dokola. Imaginární nestranný pozorovatel by v rytmických pohybech sovích křídel v tuto chvíli mohl rozpoznat krátké zaváhání. Kromě stanů šlo zahlédnout ještě několik podivných objektů, které se sově nepodařilo jasně identifikovat, ale určitě nebyly k jídlu, neboť blikaly barevným světlem. A jeden dokonce plival plameny směrem k nebi. Oko sovy, ještě než jeho majitelka zaletěla za horizont a přistála na vzrostlé borovici, aby se oddala dennímu snění o pláních plných myší, také spatřilo několik lidských postav, které postávaly kolem ohně.

„Dneska v noci jsem to viděl zase a tentokrát jasněji,“ řekl brýlatý zarostlý muž, na jehož tváři se míhal potutelný úsměv nezávisle na tom, co říkal. „Spirit party byl ze strany od vesnice opět narušen. Toto pomocí posvátné geometrie již nevyrovnáme, snažil jsem se sebevíc, ale... ochrana prostoru slábne.“
„Už zase ta tvoje posvátná geometrie,“ řekl trpce jiný muž, také brýlatý, který krom toho, že měl dlouhé vlasy, vypadal ve tváři velmi podobně jako ten první.
První muž chvíli zaváhal, ale pak pokračoval, jako by se nic nestalo. „Nezbývá nám než se zavčasu přesunout. Ve svých vizích jsem spatřil místo, kam se můžeme přesunout. Je hluboko v lesích na východě a zdá se, že když na tom trochu zapracujeme, může se nám tam podařit vybudovat stabilní energetické pole, aby bylo možné držet vysokou koncentraci Spiritu.“
„Dobrá tedy,“ napůl řekl a napůl se zasmál třetí muž a přitom si pomalu promnul svůj pěstěný knír. „Nicméně...“ začal větu a pak významně zmlkl, aby získal pozornost svých druhů, „to nejlepší, co v tuto chvíli můžeme udělat, je vystrojit ještě jednu, poslední, rozlučkovou party!“
„Na počest duchů tohoto místa,“ dodal jiný, hubený dlouhovlasý muž s brýlemi, který v koutku úst žmoulal cigaretu. „A vystrojíme ji takovou, aby stála za to!“
„Hlavně, aby vše bylo jak má, měli jsme dobré dřevo a mohli poctít toto místo za jeho přízeň tak, jak si zaslouží,“ řekla usměvavá žena, která se ale při vzpomínce na loňské hořící ztrouchnivělé trámy trochu zasmušila.
„Práce je dost, ale není kam spěchat, samozřejmě,“ dodala vysmátě jiná žena a při těch slovech se uchechtla.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opět po roce se chystá kmenové shromáždění k poctě sněhové královny a jejích darů. Aby kmen mohl provést tuto oslavu, je velmi důležité, aby se každý jednotlivý člen řádně připravil. Co budete potřebovat?
- Teplé a nehořlavé oblečení
- Ohřívadla všech typů a skupenství
- Vodu – zdroje jsou omezené a magickou výzvou nás všech bude zajistit si po dobu pobytu dostatečný přísun skutečně tekutých tekutin. :)

Jak jste již zvyklí, na místě můžete očekávat stan s čajovnou, ve kterém je možné zahřát vnější tělo ohněm a vnitřní tělo divotvornými nápoji. Neváhejte čajovnu navštívit a tím podpořit Duchy, z nichž někteří vážili dlouhou cestu až do kamenného lomu.
V čajovně si můžete krom praskání ohně vychutnat teplé čaje prvotřídní kvality, domácí medovinu a moravskou slivovici. Nedělní ráno se pak můžete těšit na gulášové hody.

Na místě budou také přístřešky, které je možné využít k odpočinku a posezení – budeme rádi, pokud se sami zaktivizujete a tyto přístřešky zútulníte a připravíte k obrazu svému, tak aby vám v nich bylo dobře. Lidí je hodně a místa nemnoho... není v možnostech připravit místo k odpočinku pro všechny, nakonec zima je zkouškou výdrže a odolnosti, proto prosíme o pochopení této situace a případnou pomoc a sdílení s dalšími účastníky kmene.
Doporučený příspěvek na rituál je 200,-. Dle svých možností přispějte více nebo méně. Příspěvek můžete odevzdat při MAGIC HATu.

Entry

Magic Hat - cca 200 dle vašich možností

shkrk

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
Vojta Mimozemstan's picture

LINE-UP: 16:20 Invocation ritual 17:00 Elemental in Bass 18:00

LINE-UP:
16:20 Invocation ritual
17:00 Elemental in Bass
18:00 Pangea
20:00 Ixtremist
22:00 Darjeel
00:00 DACUBE
02:00 Jiřík
04:00 Psychoteek
06:00 KUSVEKYAKAKAO
08:00 Kerray