jdi na obsah

biBIOne 2010

biBIOne 2010

open-air
21.05.2010 - 24.05.2010
lesní tábořiště Tišina, Kožlany u Rakovníka
GPS +50° 0' 20.30", +13° 33' 12.82"
map

DJs

Rawe (Sonic Distortion retro, CZ)

Martyzan (USE)
Psyrix (Hedonix)
On von onoff (Out of Disorder)
000333 (Out of Disorder)
Nem (OXYBukelaCZka z Barcelony)
Jarin a Transformer (Yupisashi)
Kerray (Kerray.cz)
Plech (MaelBrainström experience records)
Psyla (Nezmar records)
Turo (Goblin Records, SK)
InkFlo, Truskawiec (Jahodový komponent českého desertu), Dacube/Delicatesound live (NoiseTribe, Slovácko), Funkomas (acidJazz/Funky), lesní směsss...

Live Acts

SOLAR FIELDS (Solarfields.com, Ultimae records, Sweden)
Zdeněk Bína acoustic project (Mr.Beana a Jan Urbanec, ex -123minut, CZ)
PANTOMIMAN (myspace/Pantomiman, RUS)
GappeQ (myspace/GappeQ, Parvati records, CZ)
Haraburda (myspace/Haraburda, SK)

Chillout

MYTHEMATICA live (mythematica.com)
FATCAT & AMBIENTIUM live (Ambientum.com, Fatcat.cz)
FLOEX & Líba & Zka4T live (Floex.cz )
GEM REFLECTION live (Gemreflection.cz)
SUKULENT live (sukulent.wz.cz)
SEMTAM live (semtam.eu, Kaktus recordings)

KUBATKO live (myspace/Kubatko, last.fm/Kubatko)
ODDI live (myspace/Oddi)
STANZIM (techno/Stanzim, Quazidelict rec.)
JOSEF SEDLOŇ ( Radio1 essencial typos, myspace/MyJosef)
Nika77, Kerray, Peky, Darjeel, Todzo, H2O, Radar, and of course... Halluciano Pavarotti & Acido Domingo classics

VJs

PerpleX, MIMO TV , Nomm, Kashmir, Koza, Siggy, atd...

Deco

laser-lighthouse beach show by QUIX, Bio-TRIP-tour gadget team, Výtvarný kroužek čtvereček (CZ), CyboFunk, Cyreal, Elemental, TripoFuego fireshow, Cirkus Ubrousek Revival puppet show, atd.

Info

Psychedelická rekreace ve známém přípotočním jarovisku „Tišina“ na Rakovnicku *** Last minute pobytové i poznávací nájezdy speciálním autokarem „Ikarus Merry Pranksters“, fakultativní výlety do okolí, lechtivé flashbacky, plavba po širé louce s dýmajícím kapitánem, relax na 3 pódiích, záplava suvenýrů, italská diskotéka, písničky na přání, celní pobavení pod záštitou našeho delegáta a školené průvodkyně, plážové revue a jiné alegorické úlety za rozšířeným kulturním vnímáním našich rekreantů*** To vše po tři dny a tři noci.
První část víkend opět v RETRO stylu starého dobrého GOA, druhá půle výlet do neznámých zákoutí důvěrné současnosti.
Ozdobou sobotního večera bude pan SOLAR FIELDS, mistr ambientních a nenuceně rytmických variací s naprosto přesně propracovanými postupy a krystalicky čistým zvukem, na který naváže čistě akustickým pohlazením kytarový velmistr Zdeněk Bína v bas-doprovodu Jana Urbance.Zkřížíte-li staré dobré Parasense a Transdrivera a vzniknuvší novotvar vypustíte do cirkusové manéže, výsledek se přiblíží počínání ruského psytrancového překvapení posledních let – autorského projektu PANTOMIMAN. Tento profesionání klaun a mim vykouzlí úsměv na pulzujícím podvozku každému, kdo vydrží na louce až do nedělního rána. Pro úvodní RETRO dýchánek se mj. můžeme těšit i na další archivní ex-SonicDistortion vystoupení, tentokrát v podání mistra RAWEho:)
Velké oválné chilloutové šapito bude tradičně zaměřeno zejména na prezentaci a podporu originálních autorských projektů ve spojení s vícevrstevnatými vizuálními podněty z netradičních zdrojů.
Alternative VENTIL stage
Nahromaděné přebytky puritánské estetiky je někdy nutno ventilovat v podobě osvobozujícího bulváru všedních dní... proto letos zřizujeme estrádní alternativní stage , kde vás může potkat cokoliv od italské diskotéky přes bollywoodskou pumelenici až po ranní hypnotizující deephouse.
Barter Simpson flee market
Centrální Bibione-avenue se promění ve velký bleší trh s nefalšovanými psychedelickými suvenýry vlastní výroby , formou nonstop směnného obchodu můžete měnit vlastní výtvory za suvenýry přinesené jinými rekreanty. Chcete-li posunout hranice kýče až za horizont zbarvený odrazem zapadajícího slunce a zbavit se již okoukaných kravinek, máte na Bibione jedinečnou šanci. Před chatkami budou k dispozici směnné pultíky i lavice. Při projektování bohaté výzdoby chatek coby stánků i při výrobě suvenýrů mějte na paměti, že jedněmi z nejvděčnějších návštěvníků tržiště budou přes den určitě dítka našich spolurekreantů a polopenzisté ve stavu dětskému rozpoležení blízkém.
Doprava zájezdovým autobusem typu „IKARUS Bibione“
V pátek kolem 18h vyrazí z Dejvické směrem na Tišinu blíže neurčený počet archivních zájezdových autobusů s průvodcem. Krom půlhodinové poznávací zastávky v Rakovníku získáte i možnost přednostního celního odbavení a dopravy až na Tišinu. Zájemci o cestu BioBusem z Prahy do Bibione (cca 150Kč) nechť se ozvou na adresu „polopenze_bibione@mimo.cz“.

Navigace: klikaci mapka (z webu taboriste) // mapka orientacni (navigace/atlas)
GPS/Loc: 50° 0' 20.3" N, 13° 33' 12.82" E
par tripù na vylety do okoli
Fotky z predeslych let na temze miste naleznete napr. ZDE...

Doprava:
Autem pojedete z Rakovníka směr Plzeň a v obci Kožlany (kousek pred Kralovicemi) zahnete doprava na Hradecko, po cca pulkilometru se těsně před žel. přejezdem dáte doprava a další asi 3km pojedete po lesní cestě, sledujíce bílé ušaté šipky „Ťišina". Další možnost je pak zaparkovat auto v levotočive zatáčce u rybníka Ožeháku (a fotbal. hřiště) cca pùl km pred Kožlanama a dojit do Tišijny údolim proti proudu potoka pěšky po zvuku,... u Ožeháku je mimochodem možnost klidného bydlení (ocení zejm. rodinky s dětmi). Vlakem bude nejlepší, vystoupíte-li v polostanici „Strachovice“ na trase Rakovník-Kralovice a na straně, kde se nachází zřícenina přístřešku, zaplujete do temného lesa, přejdete potok a další cca 2km se budete držet pohromadě a nazorných zájezdových ukazatelů.
Busem/vlakem se dostanete do Bibione s přestupem v Rakovníku (viz IDOS.cz). Populární zájezdový spoj vyráží z Rakovníka do Strachovic (trasa Rakovník-Kralovice) ve 13:32, 15:03, v 17:20, 19:00 a ve 22:42
-------------
This time, all year 2010 has been declared as International Year of BIOdiversity

Entry

350/den, 450/víkend, 550/pátek-pondělí, ne-po 200, držitelé italského pasu zdarma

perplex

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
Mikulash's picture

POuzivam pro tudle party uplone stejnej priklad s batohem a to

POuzivam pro tudle party uplone stejnej priklad s batohem a to me docela pobavilo. Hura tancovat!!!

vojta2's picture

Je potreba ,aby nas vicero vysilalo pozitivni myslenky k

Je potreba ,aby nas vicero vysilalo pozitivni myslenky k vikendu, privolame slunecne pocasi nad bioles,ja se tomu budu chvili venovat dnes vecer, nad Milesovkou se mi to takzez podarilo ,ale cim vic nas bude tim vetsi sila myslenky se zrealizuje. tak V. takzvanymi zamery se moduluje prichozi jsoucno

vojta2's picture

Jeste moralni vec tykajici se Psytrancu a lidi na nem. Pisu

Jeste moralni vec tykajici se Psytrancu a lidi na nem. Pisu zamerne k Bibione. Vykladam o psytrancu a urovni vedomi lidi ,kteri na nej jezdi jednim klasicky jednoduchym prikladem Vyrazim li na psytrance a odlozim nekde kdekoli na miste konani akce batoh s vecma penezma-cimkoliv uvnitr a zapomenuli ho tam a vratim se druheho dne, batoh se vsim na miste naleznu ve stavu v kterem byl zanechan i s vecma uvnitr. tak a tak to take ma byt. pokud se do mista konani neinfiltruje nejake pokrivene vedomi zvenci ,ktere by tuto skutecnost mohlo vyvratit ........,coz je zaopatreno pozitivni magickou ochranovaci formuli a kolik no, no a dva dny, hotova nadhera a brzo na louce.............. V.

vojta2's picture

Jasne. Chapu, Ja osobne mam nachystan stan , karytatku pod sebe,

Jasne. Chapu, Ja osobne mam nachystan stan , karytatku pod sebe, spacak a to by melo stacit. Petr muj Kosmickej kamos ma to same a tak to takhle zmaknem a stouto verzi mame jiz zkusenosti 3 biolesy zpetne. Tak a nashle na miste. V.

black-shiva's picture

děkuji za spousty osvícených nápadů :D ...ja jenom že pocházím z

děkuji za spousty osvícených nápadů :D ...ja jenom že pocházím z dalekých krajů drsného severu tak abych potom nebyl nepříjemně překvapen..

vojta2's picture

Se zaplacenym vstupnym muzes Spat treba ve vetvych tech

Se zaplacenym vstupnym muzes Spat treba ve vetvych tech nejvyssich smrku rady starsich a nebo volne na trave na louce nebo si postavis stan vedle chaticky nebo muzes levitovat nad loukou pripadne spat v potucku ,pokud ho neznecistis ci se povesit za vetev jako netopyr ,pokud ji neulomis, muzes tam spat jak je libo bez chaticek jen v duchu lidskem a laskyplnem ve vztahu k ostatnim. a je to. V. treba takhle a tak chaticky nejsou podminkou !!!, hahaha ,to by jich muselo bejt, treba chatickovy mrakodrapy, tzv. desetichaticka nad sebou, hahahaaaaaaa treba, ze jo no :-)))

black-shiva's picture

je nutný být "rekreant" a ubytovat se v chatkách nebo je

je nutný být "rekreant" a ubytovat se v chatkách nebo je povolenej vstup všem bez ohledu na to kde přespává (samozřejmě se zaplaceným vstupným :) )

perplex's picture

neděle/pondělí BIBIONE All Stars a Alternative Ventil Stage

neděle/pondělí BIBIONE All Stars a Alternative Ventil Stage ještě doplníme

.. jinak vstupné bude podle následujícího modelu:
pá-so: 350,-
so-ne 350,-
pá-ne 450,-
pá-po 550,-
so-po 400,-
denní vstup (so nebo ne do 19h) 200,-
ne-po 200,
family Friday package (2+1 a více dětí) 600,- neomezená doba
(pokusy o zřízení půjčovny dětí v příjezdovém lesíku nebudou tolerovány, vše ostatní ano:)

perplex's picture

předběžný lineup (změna programu vyzrazena): MAINSTAGE

předběžný lineup (změna programu vyzrazena):

MAINSTAGE PATEK
2000-2100 Haluciano Pavarotti vs Pantomiman downtempo
2100-2300 InkFlo
2300-0100 Kerray
0100-0300 000333
0300-0500 Psyrix
0500-0700 Rawe
0700-0900 Marty
0900-1100 Jarin
1400-1500 Alien Delon I
1500-1630 Mythematica LIVE
1630-1730 Alien Delon II
1730-1900 Solarfields LIVE
1900-2030 Fat Cat + Ambientium LIVE
2030-2230 Psyla

MAINSTAGE SOBOTA
2230-2330 Haraburda LIVE
2330-0130 Turo
0130-0300 Gappeq LIVE
0300-0500 Plech
0500-0700 Pantomiman LIVE
0700-0900 Transformer
0900-1100 On von Onoff
1100-1300 Nem
1300-???? rekreacni smes

CHILLOUT PATEK
2000-2100 Kubatko LIVE
2100-2230 Nika 77
2230-0000 Stanzim
0000-0130 Semtam LIVE
0130-0300 Josef Sedloň
0300-0500 Todzo
0500-0600 Oddi
0600-0800 H2O
0800-1000 Radar
1000-1200 ShantiBoy

CHILLOUT SOBOTA
2030-2130 Zdenek Bina & Jan Urbanec live JAZZ
2130-0030 Matous Godik (Zka4t) vs Tomas Dvorak (Floex) vs Jirka Libansky (Liba)
0030-0230 Peky
0230-0430 Darjeel
0430-0630 Sukulent
0630-0830 Psyla

vojta2's picture

Vsem ,co nejedou na Bio autem ,kouknete na psytranceBus ,za kilo

Vsem ,co nejedou na Bio autem ,kouknete na psytranceBus ,za kilo pade Vas veme tam, nedavno se hlasillo jeste malo lidi, tak sup a jedte taky. treba, hm. musite se ovsem prihlasit ,info jsou v textu pod akci Bibione ......... V.

kutny's picture

zdravim, bude uverejneny line-up pred zacatkem akce ? m.

zdravim,

bude uverejneny line-up pred zacatkem akce ?

m.

perplex's picture

http://bio.psytrance.cz aktualizováno Mashovi se moc nedaří

http://bio.psytrance.cz aktualizováno
Mashovi se moc nedaří dostat vízum do Evropy, tak si ho spolu s těma Amíkama škrtáme, ti zas měli bejt v Německu a jsou pořád za velkou louží, ale chystají se kvalitní náhrady, ač možná ne tak exotické... na národnosti u Bibione rekreaci ale snad nezáleží (krom italské, s italským pasem letos vztup zdarma:)
hlavní "hvězdy" hlási vše dle plánu, cestující freak Djs jsou pokaždý jedním oblakem nejistoty, náhradníci budou jistotou..

vojta2's picture

Dokonalost sama a kolik ,ze nam to zbyva dni, hohooooooo ,

Dokonalost sama a kolik ,ze nam to zbyva dni, hohooooooo , jenom 4 a patek uz se nepocita, bajecne, tak jsem zvedav jak se cela akce vydari, strategie je lehce pozmenena a dekadence bude asi ponechana minulosti, ach ich je to tak, sice je nejlepci-ovsem nekdy ma az prilis nicivou silu,prikladne na Cyklistovi, kocovinu jsem malem neprezil ,hahahahaaa, ovsem jak znamo ,co nas nezabije to nas posili.............. minimalne....... :-)))

i_one's picture

Aby na BIBIONE spíš ještě nesněžilo....něž opalovačky...

Aby na BIBIONE spíš ještě nesněžilo....něž opalovačky...

stromas's picture

no jasna milo jedem s jonem, uz to balim :)

no jasna milo jedem s jonem, uz to balim :)

perplex's picture

jone a stromar maji na Tisine chatk rezervovanou na 5 let, tak

jone a stromar maji na Tisine chatk rezervovanou na 5 let, tak dejte vcas vedet, jestli bude letos volna, ...mam na ni asi 10 zajemcu:)

stromas's picture

jone: jedeme zahoret neno ne?

jone: jedeme zahoret neno ne?

jone's picture

nevim :)

nevim :)

kashmir's picture

SOLAR FIELDS last minute.. hodne feeeeeeeeer!

SOLAR FIELDS last minute..

hodne feeeeeeeeer!

perplex's picture

tak konečně máme většinu základních indicií k letošnímu BIO

tak konečně máme většinu základních indicií k letošnímu BIO veselí online...:)

ibizka's picture

Skvělé, díky moc za info. pokusím se něco chytnout..))

Skvělé, díky moc za info. pokusím se něco chytnout..))

vojta2's picture

Nejhezci,Bio je skvely,parada , uz se pise dovolena,

Nejhezci,Bio je skvely,parada , uz se pise dovolena, vsechny Zeny , koukejte prijet, nadhera, hotova dokonalost, abych to neprehnal s tema superlativama,ale v podstate aaaaaaaa hlubsim zamysleniiiii, to tak je, vTisine je skvele !!!!!!!!!!!!!! :-))))))))))

perplex's picture

btw mezi prvníma dvěma slovama v email adrese rezervací je

btw mezi prvníma dvěma slovama v email adrese rezervací je podtržítko, nějak se to tam zakamuflovalo podtržením celé adresy:)

perplex's picture

pokusy o rezervaci směřujte na polopenze_bibione@mimo.cz , ale

pokusy o rezervaci směřujte na polopenze_bibione@mimo.cz , ale ani jsem to nerozhlašoval a jsou skoro všechny fuč, takže šance na uvolnění kapacit je 50/50.. no a pak bydlení u rybníka Ožeháku, letos to tam asi zabereme celé:)

ibizka's picture

Ahoj, nějaké info, kde je možnost zarezervovat si chatičku?Díky

Ahoj, nějaké info, kde je možnost zarezervovat si chatičku?Díky moc

Ondrej Psyla's picture

tri dny a tri noci?Cajk!

tri dny a tri noci?Cajk!