jdi na obsah

Mystical Waves

Mystical Waves Logo

Mystical Waves působí na psytrance scéně od roku 2004.
Nejdříve MW tvoří dvojice djjů Ondrej Psyla a dj Flundr.
V roce 2005 vykrystalizovalo složení do tandemu Gulliwer Rush&Psyla,ke kterým se v roce 2006 přidává web master Mystical Waves webu a dj v jedné osobě, Zahrada, který v roce 2007 opouští MW Crew.
V roce 2010 se k Mystical Waves přidávají dj a designer Ypsylon a Dj Rahma. Oba pocházejí z Bratislavy. V roce 2011 doplňují sestavu slovenský dj Dwaid a dj Gorgo.
Máme za sebou hraní na mnoha parties po celé České republice a Slovensku. Dále jsme vystupovali v Rakousku, Polsku, Švédsku, Německu a Holandsku.
Na našich akcích vystoupili mj. Synthetik Chaos (FR), ATARO (IRN), DIRTY SAFFI (ENG), DJANE NUKY (PT), MAYAXPERIENCE (A), Spectralis (A), Mikari (GER), Shawnodese (NL), Dj Foose (BEL), Mark Day (ENG), Egorythmia (MAC), Hedonix (AUS), Malice in Wonderland (A), DJ PHOBOS (I), MOLE (I), Kalumet (HU), Djane Naima (A), Gappeq (CZ), Young Kim ex Arkanoidz (South Korea), Phatmatix (FR), Atma (RO), Painkiller (ESP), NecroPsycho (BR), Tryambaka (PT), SURYA NAMASKAR (PT), Jaia (FR), Space Element (PL), Stelar Magnitude (PL), Puppila (HU), Madnetic (ESP), Djane Moira (CHile), Anahata (ESP), Kali (ESP) Ilija (MAC), John Phantasm (UK),Matt Boom (NL), Natan (I), Cosmo (DK), Bonzo (I), Rahatmahatix (SK), Parkett (Croatia), Shodan (A), Ish-Ty (RU), Q.E.D (Swiss), Lucid Sound (HU), Dolphin (HU), Gubo (SK), Smeagol (SK), Sonority (CZ), Kubatko (CZ) a celá česká psy scéna.
Styl hraní se pohybuje od temných, nočních záležitostí po melodický, twistující full-on až k rannímu neo fullonu a progressive trancu.
Každým rokem organizujeme festival Mystical Ritual. V roce 2012 nás čeká 7. pokračování. Rezidenční noci máme v klubech Cross, Matrix a New Ripley. Dále nás můžete slyšet po celé republice (Praha, Plzeň, Brno, Ostrava, Prachatice, Lovosice, Ústí nad Labem, Beroun, Kladno, Jihlava, České Budějovice, Vrchlabí atd). Na konci roku 2011 vychází první kompilace labelu Mystical Waves s názvem Labyrinth of your mind!

Czech Republic, Prague | info@mysticalwaves.com https://www.facebook.com/MysticalWaves

Comment viewing options

Select your preferred way to display the comments and click "Save settings" to activate your changes.
Ondrej Psyla's picture