jdi na obsah

Mutant Star - Demimonde (Blissbits records)

Český projekt Mutant Star je asi zbytečné po bezpočtu jejich vystoupení na českých parties představovat a právě tenhle český projekt se minulý měsíc dočkal vydání svého první alba u německého labelu Blissbits records.
Album se jmenuje Demimonde a název odkazuje na
avantgardní doom-death-black metal projekt, ze kterého Mutant Star před pár lety povstali a jehož debutové album se jmenovalo právě Mutant star. Na Demimonde najdete kolekci starších i novějších tracků v originálním Mutant Star stylu, který je těžko definovat. Osobitá směsice psytrance a goa, plná melodií a samplů, kterou je zábavné poslouchat jak doma, tak nakopne na parketě. Chvíli temná, chvíli melodická, chvíli funky, chvíli povznášející a chvíli drtící. Od každého něco v jednom povedeném psychedelickém koktejlu.
Mutant Star nekopírují trendy, jdou si za svým a výsledek jejich snažení si můžete poslechnout právě na tomhle albu. Nemělo by zklamat.
English text
Last month our czech project Mutant Star released its debut album at Blissbits records. The album is called Demimonde and is full of older and new tracks made by two members of Mutant Star - Ankhabut and Afagddu. Check the original Mutant Star sound, a mixture of psytrance and goa full of melodies and samples. From dark to melodic, from funky to uplifiting, but always kickin. Fun to listen at home, kickin at parties.
If you are tired of the same sound of full on, progressive or dark releases and looking for something fresh, you shouldnt be dissapointed. Mutant Star dont follow trends, they go their own way and you can hear it right at this release.
Zvukové ukázky | Sound samples
Koupit | Buy
Mutant Star website
Blissbits website
Tracklist:
1. S.W.T
2. There They Are
3. Granum 550g
4. Sokkuram
5. Dancing Stars
6. Freedom For All
7. Psychedelic
8. Bubonic Lust
9. Peace In The Holy Land
10. Hesla
11. Dreaming Pilots

06.07.2006 | cymoon | magazín