jdi na obsah

Fatali - Moments

Poslední album, které vyšlo na u nás již celkem známém britském labelu Alchemy records je album Moments od izraelského mladíka který si říka Fatali.

Jedná se o dost odlišně znějící album od všech předešlích CD které kdy na Alchemy vyšly. Liší se především tím že jde o čistokrevný morning trance.

Celé album je velice pozitivní, v každé skladbě je nějaká příjemná melodie která se nikam nežene. Skladby jsou si hodně podobné, proto je težké psát o každé zvlášť.

Prostě každý track ma výbornou kvalitu produkce, čisté zvuky, temnější brumlající basy,žadné agresivní prvky ani náznakem.Fataliho styl je velice "jemný"-jak uším tak k duším.Ačkoliv jsou skladby lehké na poslech, mají svou hloubku a je v nich hodně emocí.

Zkrátka žadný fanoušek, který má rád ten nejčistší morning trance by si toto album neměl nechat ujít.
A pokud máte rádi hudbu typu Perplex, Visual Paradox, Ultravoice, Silicon Sound, Sesto Santo atd..tak je toto album určeno právě Vám.

english version

so after a while ill try to sume my emotions from these new Alchemy release.

So first is needfull to say, that it is a lightest Alchemy release ever. It is a defintly morning trance as many time said above, but this is a prototype of the morning trance. It has everythink what morning sounds need to have-great production, easy but deep atmosphere, beatifull melodies, nice breaks, its drivin but not in the agressive way....

Its hard to describe this album track after tracks..in every track i would use great, fluffy,morning,smooth, melodic, nice to hear..etc..

So for all the morning trance lovers this is a must. It reminds me a mixture of atomic pulse,perplex,visual paradox, ultravoice,sillicon sound and these morning heroes.

Fatali came with a fresh morning album, and i am really lookin for a future what else Shane and his crew are preparing for us.

best tracks:1,3,4,5,6,7!

23.07.2003 | tv | magazín