jdi na obsah

Aurora Orakl open air

Přijel sem na místo už kolem šesté. Stavěl se stan, soundsystém a jemně pršelo... vypadalo to celkem pochmurně.... a byla fakt zima. To trvalo asi tak do 23.hodiny. To se spustil generátor, blikly UVčka a začalo se hrát. Odstartoval to Marthy, pak si zahral Shpack (btw... je docela zajímavé, jak postupem času lidé ze scény začínají koketovat s vlastním hraním... a nebylo to špatný !), pak chvilku zase Marthy... pak si rikam - co to je ? Co to hraje ? Tak si tak skáču a pak koukám... on to Raw_e :-) To bylo docela hodně milé překvápko !!! Od této chvíle se to teprve pořádně rozjelo... (zase poznámka... IMHO u této hudby nezáleži zas tak moc na kvalitě tracků, ale na jejich kompozici... Marthy a Shpack meli kvalitni desky... ale ta správná mozaika začala vznikat až teď)... Takže teď nastávaly ty 8., či bůhvíjaké dimenze.

Zároveň s Raw_em přijeli Hedonixáci, dokonce i Vrej. Perplex dovezl projektor a začalo se promítat. Ta párty se měnila před očima ! ono to negradovalo jen zvukově, ono to gradovalo i vizuálně :-) Bohužel to Raw_e pěkně zvrtal..... rozjel to tak, že nakonec překročil maximální povolenou rychlost jízdy na rozmoklé louce a musela naběhnout policie se silnejma baterkama a pejskem a donutila ho zastavit :-(((((

Policie: Kdo to tady porada ?

Raw_e: Nevim...

Policie: Vy nevite pro koho hrajete ?

Raw_e: Nevim... Pro par kamaradu, ne ?

Policie: (smerem do plena) Kdo to tady porada ???

vsichni: Vsichni !!!

Policie: :-o

atd...

No docela sranda :-))) Pani policisté nakonec pochopili, že tudy cesta asi nepovede a se slibem, že to v poledne skončí odběhla. Raw_e ještě chvilku hrál police_down_tempo a za chvilku to zase šlapalo, jako by se nic nestalo :-)

Raw_eho pak vystřídal někdo (kdo ?), koho vlastně ani neznám, takže nevím... zpočátku ta změna byla dost poznat, potom se onen neznámý docela rozjel. Nakonec hrali s Raw_em dohromady a zacinalo svítat... a byla pohoda... a bylo to moc fajn... lidé si začínali hrát s různejma hračičkama... poi, diabolo, sticky... bylo na co koukat, bylo s kym kecat (hotovej CyberSpace sraz :-))))... samí bezva lidé... počasí to velmi kvalitně vyselektovalo... (heh.. jake vstupne na akce ? at tam, kde chodi prilis mnoho lidi otevrou dvere od mrazaku a nainstalujou pozarni kropice...)

Pocasi... jak mi připadlo, že je večer zima, tak mi čím dál víc připadalo, že je vlastně příjemný chládek... a ráno to už byla úplná pohoda... subjektivně alespoň o 5 stupňů tepleji než večer.

Rano... nádhera... zelené údolí se ukázalo v celé své kráse... stromy na kopcích se utápěli v mlze... nádherná kulisa...

Vrej... ráno vytáhnul cymbál a dělal hlavní psy melodickou linku pro to, co hráli djs... za chvilku všichni ti hopsající lidé hopsali kolem něj a cimbálu... očividně nestíhali :-))) aaaaa... to byl pohled.... to bylo !!!! nepopsatelné !!!!!

Ráno, nebo spíš už dopoledne zahrál ještě Marthy a vůbec se s tím nemazlil :-) Pouštěl naprosté brutalitky... vůbec nevím, co to bylo, ale bylo to děsně fajn :-))) Alibababarovníci vařili úžasnou baštu a zvali lidi na vodní dýmku a čajík.

a pak sem už musel bohužel jet... moc fajn akce !

respect to orakl !!!! (a dík lidem, co tuhle akci podpořili, ačkoli vůbec nemuseli)

Text:Dron, Foto:Laika thanx to www.zulu.cz

09.05.2001 | Dron | reporty