jdi na obsah

WIZARTS

node_image

Jsme skupina psychedelických umělců z Prahy.

Jsme skupina, protože společně se nám tvoří lépe a vzájemně se inspirujeme.
Tvoříme, protože chceme skrze umění předávat dál - sdělovat to, na co slova nestačí, navibrovávat prostory do jedinečné atmosféry, inspirovat ostatní.

Našimi prostředky jsou hlavně dekorace (UV malby, lykry, #stringart , objekty), ale také hudba (tři z nás jsou #DJs ) a světlo (projekce, světelné instalace).

Cítíme, že setkávání lidí na #psytrance akcích má mnohem větší potenciál, než je "jen" společný tanec. Inspirují nás velké zahraniční festivaly (Boom, Ozora, S.U.N.) a rádi bychom na českou scénu znovu-vnesli to, co činí takovéto #tribal #gatherings nezapomenutelným setkáním lidí a ne jen párty. To, co má potenciál pozitivně změnit prožitek, vnímání, sebepochopení účastníků těchto akcí.

V naší produkci proběhlo několik indoor psytrance večerů - v divadelním prostředí, bez kouře, naboso, hravě a s pozorností věnovanou celkovému duchu a společnému vyladění.

Vnímáme psychedelickou tvorbu jako druh umění, které má přesah a rozhodně není omezeno jen na prostředí #goa a psytrance subkultury.

• Neustále pracujeme na nových způsobech vyjádření a také sami na sobě.

• Nemůžeme pravdivě předat to, co jsme sami neprožili.

• Chceme předávat krásu.

Planet Earth | contact Kashmir https://www.facebook.com/wizarts.org