jdi na obsah

FuturistiX

FuturistiX

indoor
14.10.2017
Futurum Music Bar
Praha 5

DJs

PSYRIX (Hedonix)
CLTR (Hedonix)
MiM (Biocore)
CEJN (Zeropoint)
OTTOMAN (Tchendos)
VOITA (Breakbeat.cz)
MILAN KROUTIL
RACHETIK (Hedonix)
MORP4 (PandoniX)

Live Acts

ONCE UPON A TIME (Blue hour sound records)
KLIMENT (Zenon Records)

Chillout

By HedoniX

VJs

Hedonix Vjs Koza + Siggy + TofU + Alien01

Deco

ELEMENTAL AND CYREAL (UFO BUFO TEAM)

Info

Letní sezóna je za námi. Po protančených nocích pod širým nebem, nenecháme ušní bubínky vydechnout a vracíme se zpátky do oblíbeného Futura.

FuturistiX jako pravidelná noc organizovaná skupinou Hedonix přináší již potřetí návštěvníkům unikátní multižánrový koncept s těmi nejlepšími muzikanty z taneční scény.

V sobotu 14/10 otevřeme brány pohádkového světa. Na hlavní , Dragon stage, uslyšíte mistra psychedelické taneční hudby, bulharského zvukového inženýra Mr. Dicheva ala Once Upon a Time.

Once Upon a Time (Blue Hour Sounds) je souhrou magického psychedelického trancu, kosmické energie a filmových atmosfér. Jeho sonické přiběhy měli možnost slyšet posluchači na většíně významných festivalech po celém světě. Jeho hudba prolíná melodické nálady, organické elementy jako zvuky džungle, tropických pralesů i australských stepí s filmovými motivy. Once upon a Time vydal velmi podařené album na Blue Hour Sounds a zařadil se mezi nejzajímavější současné producenty na světové scéně.

Kromě Once Upon a Time uslyšíte také projekt Kliment (Zenon records) který spadá spíše do roviny progresivního/zenonesque , ovšem zvukově i kompozičně patří mezi to nejpovedenější co label Zenon Records nabízí.

Kliment solo projekt vznikl po dlouhých letech experimentování s různými žánry elektronické hudby od progressivu, přes deep minimal, ambient, idm a drum and bass. Vydává na spoustě labelů po celém světě mezi jinými kromě Zenon records také na Iboga records, Spiral Trax, Tribal Vision a dalsich. Kromě produkce elektronické hudby je silně angažován do tvorby filmové hudby a hudby do scénických tanečních představení .

Hlavní hosty doplní resident noci FuturistiX dj Psyrix (Hedonix), dj MiM, dj CLTR a překvapení.

Druhá Eklektická stage se ponese v duchu svého jména. Naší eklektici budou skutečně napříč žánry. Uslyšíte mistry českého breakbeatu a funku. Ottomana a Voitu, deep techno a progressive zajistí Milan Kroutil a doplní je dobrá a svou kvalitou známá parta Cejn a Rachetik. Poprvé také v Praze oficiálně vystoupí budějovický virtuoz Morp4.

Vizuální stránku zajistí Hedonix Vjs (ToFu, Koza, Siggy, Alien1) těšít se můžete na další posunutí celého konceptu dopředu v porovnání s předchozími akcemi. Dekorace zajistí Cyreal a Elemental crew.

Chillout připraví čajovníci se svou posádkou jako místo k odpočinku a rozjímání kouzelných příběhů u hrníčku čaje.
Futurum během léta prošlo zajímavou rekonstrukcí, prostor má opět jinou akustiku a zvuk. Těšte se na vymazlenou technologicko-psychedelickou pumelenici. See you on the dancefloor

Entry

349 CZK / 15 EUR

psyrix