jdi na obsah

Event Horizon

flyer

club
19.10.2019
Favál, Brno
Křížkovského 416/22, 603 00 Brno-střed-Pisárky

DJs

HEEHY /CZ/
ZELA /CZ/
KAIL KARLITO /CZ/
JERGO /SK/
SHROOMI /FIN/
MR.PELKO /SK/
INOCYBE /SK/

Deco

SAYP /SK/

Info

Gratulujeme! Právě jste překročili bezpečnou vzdálenost od speciální edice klasických faválských psytrance seancí s názvem Event Horizon, kterou vám přináší Psyfection djs pod záštitou Planet Blue night

Event Horizon - termín z astrofyziky, který označuje bezpečnou hranici od významného a často ničivého jevu (nejčastěji černé díry). Při překročení oné hranice události již pozorovatel nemůže uniknout jejím vlivům.

Myšlenkou je tedy právě překročení zažitých hranic a otevření se novému, často i zdánlivě hrozivému. V tomto případě temnějším, ale hlavně svižnějším stylům psychedelické taneční hudby, které měly v Brně do dnešních dnů jen velmi mizivé zastoupení.
Dočkáte se tak temno-sladké klasiky jako twilight Full-on, Forest a Dark psytrance s postupně se vyvíjející kadencí od 145 až do 160bpm.

Tímto ovšem teprve začíná. Čím více se noc blíží ránu, tím víc a víc se temný psytrance začne postupně měnit v námi, a to s potměšilým úsměvem všech znalců, milovaný a v Brně zatím tak málo známý a doceněný HiTech. Tento neúprosným žánr spadající na pomezí psytrance a freetek si pro sebe rezervuje širší frekvenční pásmo a povětšinou celkové funky ladění. Pokud se otevřete tomuto stylu a necháte se ovlivnit výše postavenou basou i beaty, tak nejspíš zjistíte, že vám tělo tancuje úplně ale úplně samo a máte na tváři úsměv od ucha k uchu. HiTech svou neúprosnou a celou bytostí pronikající energií si pro sebe rezervuje kadenci od 170 do 190 a kolikrát mnohem více... ale nebojte, budeme vás tentokrát šetřit

Entry

100CZK<<22:00>>150CZK

Vojta Mimozemstan