jdi na obsah

Magma records

Magma records, první italský psytrance label, byl založen zkušeným djem Nicholasem Mazzantim v roce 2001. Ačkoliv nebylo zrovna snadné dostat tento specifický hudební styl do povědomí italských fanoušků taneční hudby, jeho práce začala brzy přinášet první plody.
Do této chvíle bylo na této značce vydáno 5 titulů @ kompilace Eruption z roku 2001, album projektu Suria jménem "Magnitude" (2002), progressive trance kompilace "Spaghetti-Pizza and Psychedelic” (2003), čerstvě vydaný výběr "Speed of Light” (2004) a debutové album projektu Golikem.
Mezi italské projekty, které vydávají svou muziku na tomto labelu, patří především Nicholasův projekt Flashback, Golikem, který zde právě vydal své první album "Atmadelica”, Pulsar a U.F.O.
V současné době spolupracuje Magma rec. i s mnoha zahraničními projekty, jako jsou např. Parasense (Rusko), Suria (Portugalsko), Insect Sun (Israel), Noga (Israel), Viktan (Israel), The Misted Muppet (Israel), Cosmic Tone (Israel), Oryx (Dánsko), Paste (Švýcarsko), System Nipel (Israel), Dooper Doopler (Israel), Vik on Injection (Israel), Tron (Mexiko), Echotek/Reflex (Israel), Phonic Request (Francie), Drugon (Israel), Tonic (Israel), Elec3 (Francie) a mnozí další.

Na letošní listopad se připravuje vydání neo full-on kompilace s názvem "Groovy Manipulation” a debutové album izraelského projektu Drugon.

Web:

http://www.magmarecords.it

Contact & booking:

Magma Records

C/O Nicholas Mazzanti

Via San Donato 167/2°

40127 @ Bologna

07.10.2004 | slater | magazín