jdi na obsah

KaZantip 2001

Letošní KaZantip se obzvláště povedl, na tom se shodli úplně všichni...Více napoví následující fotoreportík. Zkrátka under, topless i overground u teplého moře a pod barevným nebem....

Na ukrajinském Krymu se letos opět sešli (a sjeli) všichni pravidelní i noví občané republiky KaZantip, tentokrát na západním pobřeží , kde převládá step a písek, daleko od turisticky zahuštěných letovisek jihovýchodních hor. Festival trval 17 dní (!) a i tak se nikomu domů nechtělo. Byly tu 4 soundsystémy (hlavní/50kW!, moskevský, petrohradský a ukrajinský), na kterých znělo všelicos vč. živých projektů, jazzy a latino, převládajícím stylem ale byly techno, psytrance, DnB a house. Psytrance byl vždy alespoň na jedné scéně (3x na hlavní, jinak většinou na petrohr. a mosk.), vydržel ale klasicky nejdéle (běžně až do jedné odpol.). Z non-sovětských návštěvníků jsme tam letos byli co vím jen 2 (já a jeden vlastním očím nevěřící Němec). Na závěr byly plánovaně zapáleny všechny plážové bary, takže bylo optických vjemů dostatek po celých posledních čtyřiadvacet hodin:) Obvinění z dancepornografie nepřijímám.

PS > Earthdance 13.10. se z objektivních důvodů (čas, prostor, finance) v ČR nekoná, akce podobného charakteru ale do konce roku bude.

21.09.2001 | perplex | reporty