jdi na obsah

Festival with no name Maroko - fotoreport

Festival se nakonec konal v odlehlé kopcovaté oblasti, kde nejbližší větší město bylo asi 150 km. Festival byl koncipován velmi volně, spíše jako setkání lidi. Lineup nebyl daný a zahrát si mohl vpodstatě kdokoliv kdo přijel.

Narozdíl od minulých ročníků byl organizován Maročany a původní organizátoři z německa pouze poskytovali support.

Celá akce se konala u malého hotelu, který nabízel dobré zázemí pro účastníky. Jak vystupující tak návštěvníci pocházeli z mnoha Evropských zemí a Maroka. Kdo touží po spiritu, tak zde se skutečně dal doslova krájet. Maročani byli velmi otevření a s některými jsem navázal velmi dobré přátelství.

Hlavní sál v hotelu poskytoval skvělou platformu na seznamování se s ostatními lidmi a společně kouření mnoha a mnoha gramů hašiše.

I když je v Maroku Goa komunita v podstatě jenom v Casablance, rozrostla se za minulý rok ve srovnání s naší docela dost. Dnes je tam více crew, které pořádají party a je to tam o to zajímavější, že i v zimě tam není problém něco uspořádat.

Co se týče samotného průběhu akce, mohu porovnávat z minulým rokem, kdy se mi sice víc zamlouvalo místo, ale muzika se mi líbila víc teď. Hrálo se hodně dark, až z toho mrazilo. Také nálada a spirit byl mnohem příjemnější.

19.02.2006 | andy_warhol | reporty