jdi na obsah

Crystal DNA (I AM Productions)

Bastiene, jak si se dostal k elektronické hudbě, potažmo k psytrancu?

K psychedelické "elektronické" hudbě jsem se dostal v roce 1998. Byl to přirozený vývoj,
protože jsem se zajímal o elektroniku od roku 1989. Dle mého názoru psychedelie jako taková je mnohem
širší koncept. Poslouchal jsem psychedelickej rock dlouho před psytrancem a když mi bylo 15 hrál jsem na Didgeridoo.(mimochodem velmi psychedelický nástroj)

Jakou hudbu máš rád?

Mám rád různě věci, od hluboké transcendentální meditační hudby přes reggae až po tvrdé nekompromisní psychedelické věci. V současné době jako producent dávám přednost progressivu dohromady s vlivy worldmusic. Když hraju na parties mám rád groovy, funky, uplifting morning trance bez levných melodií.

Na čem zrovna teď pracuješ?

Teď zrovna pracuju na novém albu, které bude venku kolem března 2009. Mrkněte se na www.myspace.com/senseblender a poslechněte si ucházky.Teď zrovna se tracky masterujou a já se strašně těším na výsledek. Nakonec je z toho velmi různorodé a hudební album s vlivy z celého světa.Už se nemůžu dočkat na cestování a živá vystoupení

Co máš ve svém studiu?

Ve svém studiu mám několik Maců a spousty (většinou legálního) software.Také mám dva synthetisátory Virus Indigo a Novation X Station. Krom toho také basovou kytaru, 3 didgeridoo, elektrickou kytaru, 2 akusticke kytary několik profesionálních zvukových karet, monitory, PA sound system, Pioneer Dj výbavičku, djembe, tablas a harmoniku :)

Co děláš ve svém volném čase?

Nejvíc asi trávím čas se svojí Bolivijskou přítelkyní (VJ Spectral Moon) a dělám nějaké super zdravé a čerstvé jídlo včetně mé vlastní čokolády a nápojů z ní pocházejících.

Na kterou párty vzpomínáš nejraději?

Myslím že asi na první "Prog As a Frog" ve Wilhelmina Pakhuis v roce 2004

Na co se můžeme těšit na MascadeliX?

Výborné vibrace, skvělé místo, přátelští lidé, hezké úsměvy, výbušné beaty a spoustu zábavy.
Díky za váš pozitivní přístup a organizaci téhle akce. Vypadá výborně a už se moc těším :)

Taky ti dík a moc se těšíme

17.11.2008 | psyrix | magazín