jdi na obsah

ZERO GRAVITY

flyer

club
19.12.2018 - 20.12.2018
Cross club
Plynární 1096/23, 170 00 Holešovice

Info

Pojďte s námi zapomenout na předvánoční shon a stres. Na prosincovém vydání Zero Gravity tentokrát zahrají Mr. Gorby, Ejczka a Calave SoundzzZ.

Pečlivě připraveným setem párty odstartuje Mr. Gorby, který se zároveň postará o originální výzdobu dolní stage. Jeho styl hraní se vyznačuje psytrancovou odnoží zvanou twilight. Kromě hraní a tvorbě dekorací se dále věnuje VJingu pod uskupením KinocirKus.
https://www.mixcloud.com/...
https://soundcloud.com/dj...

Za mix pultem jej následně vystřídá Ejczka, jenž se na psy scéně pohybuje již řadu let jako dj a zároveň organizátor audiovizuální párty s názvem Der Klang v klubu Cross. V roce 2014 se pak jako artist & stage manager stal členem Ufo Bufo festivalu, který se řadí mezi největší psytrancový mejdan v ČR. Od loňska vystupuje také pod hlavičkou portugalského Urban Antidote Records. Můžete se od něj těšit na retro set v ruském hávu.
https://soundcloud.com/ej...
https://www.facebook.com/...

Na rychlejší tempo a tvrdší beaty se pak můžete těšit od Calave SoundzzZ, kterou jste v uplynulých měsících mohli slyšet hned na několika akcích, jako je např. Babí léto v Mayapur pokojíčku nebo Pětiletý let vily Flóra.
https://hearthis.at/calav...
https://soundcloud.com/dj...
https://soundcloud.com/ca...

Dekorace: Lycrea - https://www.facebook.com/...

Vstupné je free a začínáme ve 21 hodin. Těšíme se na Vás.

Entry

zdarma

calave