jdi na obsah

Secret of the Wonderworker 7 - psychedelic masked party

flyer

indoor
08.12.2018
Artbar Druhý pád, Brno
Štefánikova 1
map

DJs

Marschi b2b Alyosha 3h set (Maryosha Djs) /CZ/
Kerray (Independent) /CZ/
Jirik (Shivadeco) /CZ/
Kail Karlito (Independent) /CZ/

Live Acts

Imaginary Sight (Forestdelic Records, Glowing Flame Records) /MK/

Chillout

I-One LIVE (Forsageone) /CZ/
Kubis (Indian Express) /CZ/
Pangea (Shivadeco) /SK/
DWO (Independent) /CZ/
Michal Forest (Shivadeco) /CZ/
Psychoteek (Shivadeco) /CZ/

VJs

VJ Steen

Deco

Sayp, Shivadeco & Psyda Art

Info

Divotvůrce rozpřáhl paže a jedním mocným tlesknutím způsobil popraskání zemské kůry. Ví moc dobře, že pokud chce stvořit něco nového a krásného, musí zničit to staré. Napověděly mu to děti, kterým v předvečer 6. prosince nosí dárky.
Vydejte se s námi do světa bezbřehé fantazie mysli Wonderworkera a staňte se postavami ve světě, kde se představivosti meze nekladou.

Již posedmé pořádá Shivadeco tradiční maškarní párty Secret of the Wonderworker. Zapojte svou mysl a přijďte v podobě svých nejšílenějších fantazií!

Na místě bude kromě vymazleného místního baru i Maldova chajovna, psycare od Česká psychedelická společnost, vegejídlo a samozřejmě šatna.

Již po staletí kráčí světem a rozdává radost. Je to nelehký úkol, protože smutnému Mikuláši se radost rozdává těžko. Po celou dobu, co tvoří říše dětských fantazií, vidí, jak špatně se dospělí k dětem chovají. Neposlouchají je a přitom by stačilo tak málo, aby si maminky a tatínci mohli hrát stejně, jako si hrají děti.
Zeptal se chlapečka, který už posedmé nedostal od rodičů žádný dárek k Mikuláši. Mají totiž svých starostí dost.
„Co mám dělat, když tě vidím každý rok v slzách? Mohu ti nějak pomoci?“ Chlapeček se zvedl, utřel si oči a odpověděl:
„Nenaděluj dárky jen dětem, my jich máme dost. Naděl kousek fantazie i dospělým.“
Nechtělo se mu do toho. Pokaždé, když se pokoušel něco udělat pro dospělé, nevážili si toho a zničili všechno, co jim nadělil. Kdykoliv se pokusil vniknout do mysli dospělého, tak udělal něco jen sám pro sebe a ne pro děti.
Jednoho dne spatřil ženu. I když se usmívala, tak věděl, že jí není dobře na duši. Nemohl na ni promluvit - dospělí, kteří na Mikuláše dávno přestali věřit, ho nemohou ani vidět, ani slyšet. Zkoušel na ni křičet, neb čas od času dospělí slyší výkřiky bytostí z jiného světa. Ale neslyšela vůbec nic. Čím hlasitěji křičel, tím více se Země začala třást.
Věděl, co musí udělat. Pokud se mu nedaří vniknout do myslí dospělých, bude muset tu svou roztříštit do každé jedné hlavy, která na světě existuje. Mocným tlesknutím způsobil masivní zemětřesení a záplavy. Ve skutečnosti se ale nic nestalo, to se jen tříští jeho stará mysl, která je nyní velká jako planeta.
Z Divotvůrce zbyl už jen hvězdný prach, který padá na zem v podobě sněhu. Žena, které pookřálo srdce, když na ni začal padat sníh, se rozeběhla a začala sbírat vločky jazykem. Vzpomněla si, jak tuto hru hrála, když byla ještě malá holka. Těšila se na zimu právě kvůli těmto maličkostem. Nahlas se rozesmála a chtěla tuhle radost šířit dál.
Došla domů a její dvě děti se rozeběhly proti ní. Začala jim vyprávět pohádku, díky které budoucí dospělí nikdy nezapomenou, jaké to je, být dítětem.

Entry

300 CZK bez masky / 250 CZK s maskou

Vojta Mimozemstan