jdi na obsah

Planet Blue Night w / Styropian

flyer

club
21.12.2018 - 22.12.2018
Favál, Brno

DJs

Styropian (PL), Ondřej Psyla, Basic, Ypsylon, Mixxo, Cicko

VJs

Vj Zae

Deco

Uv dekorace - Sayp

Info

I přestože se nezadržitelně blíží období, kdy se modrá planeta mění na bílou, Brno o svojí pravidelní nadílku nepřijde. Planet Blue Night se totiž valí s další edicí plné nejen hudebního programu.
Neznámá zákoutí vašeho oblíbeného žánru vám tento krát ukáže Polák Styropian. A že se nejedná o žádného nováčka. K hrání přičichl už na začátku století a k pořádaní vlastních akcí to neměl daleko. Založil také Psylesia crew, které je dodnes členem. Mimo jiného se angažuje také v Mystic Arts Events se kterou přináší do Varšavy největší jména světové scény. Spolu s ním vystoupí DJs Ondřej Psyla, Basic, Ypsylon, Mixxo a Cicko.
Pro Planet Blue Night ale znamená atmosféra minimálně tolik co hudba, proto se můžete těšit na Vjing klasicky v podání VJ Zae, pestrobarevné dekorace v provedení umělce Sayp. Svítivé barvy a dekorace doplní se svou výbavou také umělkyně Leontýna, která se postará o ozdobu vašich těl a tváří. Se speciálními UV barvami vám na tělo nebo obličej vykouzlí tajemné ornamenty, jež se pod UV světly efektně rozzáří!
Akce se koná za finanční podpory statutárního města Brna.

Entry

100 / 150 Kč

casperdj