jdi na obsah

Pětiletý let Vily Flora

flyer

indoor
02.11.2018 - 04.11.2018
Vila Flora, Praha
Vlašimská 13

DJs

Mr.Gorby ( WizArts / Fenix Festival)
Lov3sonic (Deep Planet Music)
Calave Soundz (Zero Point)
Jenda Legenda (WizArts / Fenix Festival)

Live Acts

Gondar (Gondaria.com) liveact & set

Chillout

Mantramos (intro ceremony)
Jenda Legenda (WizArts / Fenix Festival)
Leave the mistakes
Kashmir (Mimo-TV / Fenix Festival)
Maara-víc (WizArts)
Vašek (CyPeace)
PeeterAngelo liveact
Vetta liveact

Deco

Elementálově interdimenzionální dekorační transformace Vily: Zuzanka & skřítci supportíci

Info

Minulost i budoucnost Vily Flora je ve hvězdách.

Hvězdy jsou ti, kteří souzní s vizí vytváření otevřených prostorů poblíž našich domovů.

První víkend v listopadu zasvětíme tvorbě, sdílení a hudbě.

Konkrétní projekty a detaily najdete níže v sekci zabývající se doposud objevenými fakty o dimenzi Flora. Vše se bude v průběhu konvergence času před oslavou ještě adjustovat, triangulovat a dobublávat. Pro materializaci novinek tedy průběžně sledujte tento FB event ;)

V pátek odpoledne nastartujeme workshopy. Večer proběhne prezentace projektů, které nám dávají smysl. Vnímání proloží písně, společné mantrování a improvizace.

V sobotu přes den se budeme na workshopech učit všelijaké vychytávky a budeme kout ony společné vize.

Mikrokosmos v nás, makrokosmos, ve kterém setrvává část našeho aktuálního vědomí. Jak nahoře, tak dole: na sobotní večerní/noční párty bude znít hudba jak v podkroví (chillout), tak v suterénu (psytrance). Vila se promění v rejdiště elementů: V horních částech budou mít strukturu uspořádanější, cestou dolů se elementy budou rozpadat na své jednotlivé složky.

Vše zastřeší většinou velké množství molekul jídla a pití považovaného v aktuálně prožívané realitě za zdravé.

Na tomto výletu se neprodávají alkoholické boostery. Zároveň (ele)Mentál Vily Flora (a my) prosí, abyste si nebrali vlastní.

Intronauti jsou zároveň zváni k tomu, aby Vilu Flora prozkoumávali za použití legálních substancí, dostupných v občerstvovacích stanicích v dolním patře a v chilloutu (tedy zeleného čaje, matchy, kombuchy, atd.)

Zároveň budeme pokračovat v dalších již probíhajících experimentech z předešlých společných výprav- tedy nebudeme uvnitř dimenze Flora kouřit, sundáme si boty a budeme dupat na kobercích na boso. Na zahradě nebudeme vysokou intenzitou zvuku našich dorozumívacích agregátů obtěžovat okolní formy života, aby byl zachován interdimenzionální mír.

Z důvodu již fyzicky otestované omezené kapacity dimenze Flora bude opět probíhat předplatné tamního životního prostoru formou místenek. Pokud tedy bude posádka intronautů do doby startu kompletní, místenky na místě startu již nebude možné pořídit. Místenek je omezený počet. Pro pořízení místenky navštivte tento odkaz, kde si vyberte požadovaný typ výletu a jeho prvky, případně výhodný balíček. Pozor- kapacita dimenze je omezena. Až se stav již aktivní posádky přiblíží limitu, dáme zde vědět.:
https://rezervace.vilaflo...

Po přijetí platby obdržíte potvrzovací email a unikátní číselný/QR kód, kterým se prokážete u vstupu do dimenze. Platba je možná do čtyř dnů před začátkem akce a je proveditelná i přímo ve Vile Flora. Kód je přenosný, tedy pokud byste nakonec na výlet nenastoupili, můžete ho prodat jinému intronautovi. Pokud nakoupíte až v době naplnění dimenze Flora, příspěvek nebude asimilován, ale vrácen.

Fotoreport z jednoho z minulých psytrance (Kosmo)letů ve Vile:
https://www.facebook.com/...

DOSUD OBJEVENÁ FAKTA O DIMENZI FLORA:
Medailonky účinkujících v průběhu letu času před festivalem.

Hardware zvukových penetrátorů: Štěpán Gondar Kotouč & Jenda Legenda

Michaela Ahimsa - koordinace
Hynek Opolecký - text, produkce
Štěpán Kotouč - pohádky z textu a kapradí, produkce, copywriting některých medailonů, psytrance stage manager
Jenda Legenda - chillout stage manager
Zuzana Hegedüšová - leták
Ilona Podlahová, David Pohan - rezervační systém

Páteční večírek, prezentace projektů a komunit:
SoMA, FeelTrees, Free&Real, Earthuman, Vila Flora, Gondarika. Medailonky lidí, kteří ve Vile pobývali. O kulturní intermezzo a společné naladění se postarají Mantramos a CityShamans.

Workshopy (pátek a sobota):
Obalátka - bezobalová domácnost DIY
Fermentace - prakticky i teoreticky
Raw - high carb low fat
Improvizace - workshop svébytnosti
Airbnb - jak na to
Gandhi - filosofie nenásilí v praxi
Vipassana - meditace v sedě a v chůzi
Naše - společná velkoformátová malba

Jídlo a pití: Vegan, Raw, Kombucha, Wayusa, BioKáva a další přírodní energy drinky. V horních i dolních sférách záplavy čajů.

V meziprostoru mezipatra prosákne dimenze nového obchůdku Gondarika.com: thangky, ručně vyřezávané sošky, tašky, náramky a další zmaterializované kreace tvůrců z Nepálu, Indie, Číny a Ruska.

Společně vytvoříme bezpečný prostor pro všechny věkové levely.

Otevřené ceny vstupného a balíčků:
Vstup je v pátek odpoledne a v sobotu přes den dobrovolný, za jednotlivé workshopy se bude platit jednotlivě. Výtěžek ze vstupného jde po odečtení nákladů jako vždy do společného prasátka pro fungování Vily Flora. Ceny jsou otevřené - tzn. můžete za váš let přispět částkou odpovídající vašemu pocitu hojnosti a chuti ji sdílet.

https://rezervace.vilaflo...
Páteční večírek 19.00-22.30: 100-200 Kč (počet: 70)
Sobotní párty 19.00-06.00: 200-300 Kč (počet: 150)
Balíček: Vila je mým domovem: 700-1200 Kč (páteční večírek, pohodlné páteční přespání, 2 sobotní workshopy, sobotní párty a welcome drink)
Balíček: Blahobyt ve Vile: 1500-2500 Kč (páteční večírek, pohodlné páteční přespání, všechny workshopy, sobotní párty, plná penze a plné džbány)
Balíček: Pro éterické bytosti: 500-800 Kč (páteční večírek, 4 workshopy dle výběru, sobotní párty)
Balíček: Pro nenasytné sousedy: 1200-2000 Kč (páteční večírek, všechny workshopy, sobotní párty, plná penze a plné džbány)

To bude (vý)LET ! ;)
Děkujeme.

Entry

https://rezervace.vilaflora.cz

gondar