jdi na obsah

Jaroslav

flyer

club
07.04.2018
Artbar Druhý pád, Brno
Štefánikova 836/1

DJs

V čele psychedelické jízdy stanou:

Atati (Blue Hour Sounds) [UA]
Reborn (Synaptic Dreams) [CZ]
Heehy (Synaptic Dreams) [CZ]
Pangea (Shivadeco) [CZ]
Psychoteek (Shivadeco) [CZ]
Ynok (Shivadeco) [CZ]

Live Acts

ATATI LIVE

Chillout

V týlu se o chill outovou regeneraci postarají:

Atati LIVE (Blue Hour Sounds) [UA]
I-One DJ set (ForSageOne) [CZ]
DWO [CZ]
Toomuch DJ [CZ]
Sci Poematica [CZ]

VJs

VJ Steen

Deco

Shivadeco, Psyda, Coral Ride a přátelé

Info

Jarní slunce zalévá krajinu a pod jeho teplými paprsky ledy roztávají v zurčící potůčky, které přinášejí životadárnou vláhu znovu se zelenající trávě, nesmělým sněženkám i nedočkavým pupenům.
První deštík prosycuje vzduch svojí svěžestí a kolem se mísí směsice vůní stále zemitých, avšak již plných příslibů nového života.
Jaroslav, tedy ten, kdo je slavný pro svou sílu a bujarost, zažene všechny zimní chmury a přinese do našich myslí i srdcí jasnou jarní energii nového zrození.
Podle staré slovanské pověsti provázel začátek jara příchod mladého udatného a sličného boha Jarovita. Pána bujarosti a síly, který přijel na bílém koni, aby bojoval se zlým drakem Zmejem. Porazí-li Zmeje, otevře se matka země a začne znovu plodit.
Přijměte tedy pozvánku Shivadeco na poslední klubovou party v Artbaru Druhý Pád a přijďte Jarovitovi pomoct v bitvě zadupat zlého Zmeje do země v rytmu psytrance. Probuďte sebe i okolí a doražte přivítat přicházející jaro!

Chybět nebude ani Maldova chajovna pro znovu načerpání sil a Hard and smart, kdyby někoho překvapila přílišná bujarost některých substancí :-)

Těšíme se na vás! ♥

Entry

200 Kč

Vojta Mimozemstan