jdi na obsah

Ozora 2010

Takze a jdem na vec. Cili mam prosbu, uvedte nekdo presny nazev mestecka ,kde to tam na tom Madarskym vychode je, zkusenosti s cestou a pripadne ceny za dopravu a ceny za chlast a piti na miste a popripade jak daleko je cesta z vlakove zastavky a tak dale ,kde je tam nejblizsi šuprmarkit a ceny tam , voda je nejdulezitejsi na miste,kolik ta tam stoji, chci si to tak nejak dat do kupy, myslim ,ze nejen ja.
Vyhodu maj Ti,co finance neresi, ale to vzdycky a ve vsem. tak diky za zkusenosti a ochotu ,ktera by mela byt na tomto serveru samozrejma, bohuzel neni samozrejmosti nikde, jen se projevuje u lidi,kteri prerostli sve ego. tak diky mili vazeni ,cena je na miste 100 euro ,ale to lze snadno a rychle nacist na strankach Ozory ,zbytek jako kde to je atak mi jde pomalejs,diky

27.03.2010 | vojta2 | Parties

Obrázek uživatele MirenkoSulla

Cuuz =)) , chcel by som sa vas prosim spytat ci niekto

Cuuz =)) , chcel by som sa vas prosim spytat ci niekto vie...treba si zmenit peniaze a kupit si Forinty alebo pohodicka eura bez problemov su? dik =P

Obrázek uživatele Anonymous

3mista ve w.transporter(9mist) na OZORU 3-8(9).8 !!!!! cena

3mista ve w.transporter(9mist) na OZORU 3-8(9).8 !!!!! cena +-1160kc+palivo
jede se z brna,
contact kail 608028698

Obrázek uživatele Anonymous

nebo

nebo karelsukup@gmail.com
http://www.facebook.com/profile.php?id=1569292406&v=app_2344061033#!/event.php?eid=111059348939095&index=1

Obrázek uživatele Anonymous

bude ferovej tribe jen tak mimochodem:)

bude ferovej tribe jen tak mimochodem:)

Obrázek uživatele Anonymous

Čaute, hledáme zodpovědného ;) řidiče dodávky z Brna na Ozoru,

Čaute, hledáme zodpovědného ;) řidiče dodávky z Brna na Ozoru, asi od úterý 3. 8. do neděle... ozvěte kdyžtak na 776749591. díky.

Obrázek uživatele vojta2

barva krasne modra , vodni sloupec 12000 mm_ sekundu nebo na co

barva krasne modra , vodni sloupec 12000 mm_ sekundu nebo na co se to meri a je hodobozovej................ hahahahahahaha ........... a vubec zadnou chybu nema, jen ma jednu stenu a pokud tam svitis a jeste pritom soulozis,treba , tak jsi videt, oba , pokud tak cinis snekym ,coz se obvykledeje,ovsem nevykladam vlastni zkusenost, nybrz Pritelka tam se mnou nebyla, ale tak vubec, proste je dobrej Vojceku. tak

Obrázek uživatele vojta2

to vojtech jakubcak.... Clovece, stan v tesku stoji 300 kc,

to vojtech jakubcak.... Clovece, stan v tesku stoji 300 kc, pouzivam ho vsude a je perfektni a dostacujici na slozeni veci a na spani....... tak vyraz do teska nebo do kauflandu........ ale je to tva vec.................. V. jinak preju peknou Ozoru..............

Obrázek uživatele Anonymous

...datum startu kozmickej rarkety sa blizi a preto zacinam

...datum startu kozmickej rarkety sa blizi a preto zacinam otravovat...hladam nejaku dobru dusicku so stanom, ktora na ozore bude uz od 3.8. ku ktorej by som mohol zasquatovat..ak nie moja telesna schranka tak aspon moj batoh .) na fb sa skryvam pod menom vojtech jakubčák .)
jaj a mam aj mobil 776072613....ponukam odmenu od ... az po ...

Obrázek uživatele Anonymous

SEM spíš na tvrdý tek ale ozora fakt ok příští rok bych se rád

SEM spíš na tvrdý tek ale ozora fakt ok příští rok bych se rád podíval

Obrázek uživatele Anonymous

see you there

see you there

Obrázek uživatele Anonymous

Boze, okamzite bych jel, dve mista akoratne pro Personalniho a

Boze, okamzite bych jel, dve mista akoratne pro Personalniho a pro me, jen Ty finance, tiskarnu nemame, tak to vidim na pristi rok. Fuuuuuu hned, vodjizdime dneska? Vcera bylo pozde.... :-))

Obrázek uživatele Anonymous

Nabízíme dvě místa v autě na Ozoru! (ali.kajanova@email.cz)

Nabízíme dvě místa v autě na Ozoru! (ali.kajanova@email.cz)

Obrázek uživatele Markoz

Mily Emospiritual Moj osobny nazor je, ze na diskoteky sa ludia

Mily Emospiritual
Moj osobny nazor je, ze na diskoteky sa ludia chodia ozrat najst si niekoho do postele a ak sa nedari nezriedka to konci nejakym konfliktom. Je to agresivne prostredie a aj preto tam je ochranka.
Psytrance je prevazne v kluboch a tam chodia ludia koli hudbe a atmosfere. Chcu sa bavit a relaxovat. Ja osobne som za 9 rokov co chodim na psytrance mal iba jeden konflikt a to na slovensku. Niekto na party hulil a ja som bol hned vedla neho tak nas "clen ochranky" vyhodil vsetkych, ktory sme sa mu zrovna v tom momente zdali nesympaticky a cestou von nas castoval pohlavkami :)
Tiez chodim po Prahe sam dokonca aj na psytrance a zatial v pohode. Riadim sa heslom, ze kto sa boji, nech nechodi do lesa.
Bud pocuvaj nejake psy radio na nete (ale prides o atmosferu ktora na party je) alebo si zaplat vlastnu ochranku (to mi zas pride nakladne a zbytocne pritahujuce pozornost).
Najjednoduchsie bude, ked sa zbavis toho strachu. Pojdes na psytrance sam a mozna tam narazis na nejaku prima partu a nebudes potrebovat ochranku :)
Good Luck

Obrázek uživatele Emospiritual

Bezpečnost Na většině discotek je ochranka. Dřív jsem chodil

Bezpečnost
Na většině discotek je ochranka. Dřív jsem chodil často na psytrance tak jenom v jednom klubu byla ochranka. Pro mě je už dost nebespečný chodit sám v noci po Praze. Bohužel nemám ani jednoho kámoše co by se mnou šel na psytrance. Psytrance hudba se mi hodně líbí ale pokud tam neni ochranka, tak pak pujdu jedině s partou protože nevim jestli tam náhodou nenarazim na nějaký pako co mi bude chtít rozbít držku. Nevim co mám dělat protože na discotekach je to nuda. Poradíte mi co bych měl dělat v týdlenstý debilní situaci? Děkuju

Obrázek uživatele Anonymous

jezdit se mnou :-D.Taky nemám s kym .-D

jezdit se mnou :-D.Taky nemám s kym .-D

Obrázek uživatele MirenkoSulla

Caute , vynikajuco o tom ze sa da prezit aj bez vacisch financii

Caute , vynikajuco o tom ze sa da prezit aj bez vacisch financii =)) ...neviete ale niekto ci sa da este kupit listok cez net ? kazde video je uzasne odtial ale najviac je Official video co maju na stranke Ozory =OOOO ....uuf nech uz som tam =P

Obrázek uživatele vojta2

youtube Ozora 2009 Andromeda - Sensations. Tuhle skladbu si

youtube Ozora 2009 Andromeda - Sensations. Tuhle skladbu si muzu poustet stale dokolecka a neoposloucham si ji, jak je nadherna. aaaaaaaaaaaaaaaaa 10 dni , lepci lepci lepci a Cyklista se blizi blizi blizi, jakozto cas priprav na akci................. dokonale genialne kouzelny V.

Obrázek uživatele vojta2

youtube Ozora 2009 - Andromeda cas 3.46 az do konce klipu, tak

youtube Ozora 2009 - Andromeda cas 3.46 az do konce klipu, tak pri tomhle chci umirat, to je snad nejhezci cast z nejcitlivejsich skladeb co existuje , idealne tak v petsedesati v nejdokonalejsim rozpolozeni ,ktery si clovek muze vytvorit, nepopsatelne, presne stav zrodu a smrti v jedine chvili. tohle je slunecni psytrance znejhezcich.....

Obrázek uživatele Véčko

. .este reakcia ku kupovaniu chlastu na ozore!v bufetoch kupujte

. .este reakcia ku kupovaniu chlastu na ozore!v bufetoch kupujte chlast za forinty, je to lacnejsie. . .a bacha na pivo soproni ktore tam capuju je to len 8% pivko, cize voda!Vino je do pohody aj cenovo. . .dufam, ze tymto videom z roku 2009 vas potesim. . .vsetci ktori ste ho nevideli odporucam ladovy drink, repraky na plne pecky a ... 3.8.2010 snad po treti krat: www.vimeo.com/8458060

Obrázek uživatele vojta2

Jasne, zdravim. Pak jsem tam taktez nasel jeste nejakej pocin

Jasne, zdravim. Pak jsem tam taktez nasel jeste nejakej pocin ,kterej napovidal, ze by to mohla byt jeho autorska vec, kazdym padem uzasna.

Obrázek uživatele vojta2

Nocni vobjev , tuhla sklabba a intonace vni ve me vyvolava-ji

Nocni vobjev , tuhla sklabba a intonace vni ve me vyvolava-ji presne pocit znovuzrozeni a smrti v jedninem okamziku, to je jedna z veci ,ktere miluju na slunecnim psycku,tyhle tony jsou tak kurevsky citlivy, nadherny youtube Ozora festival 2009 ANDROMEDA LIVE plazza del trippy !! Husi kuze , umet si hrat s casem a teleportaci , neni co resit tak mesicni casova smicka a tahle skladba :-))) a v originale ? kdopa nam to slozil, vi nekdo? diky V.

Obrázek uživatele EkeAze

To je primo od Andromedy a track se jmnuje Plazza del Trippy z

To je primo od Andromedy a track se jmnuje Plazza del Trippy z alba VA - Extrasensory Perception :) at se dari

Obrázek uživatele Basic

čaudy, hele myslim že je to přímo od andromedy nějaká autorská

čaudy, hele myslim že je to přímo od andromedy nějaká autorská skladba. Ale jistej si taky nejsem, nepoznávám jí. Jen se to nese přesně v jejich stylu.

Obrázek uživatele vojta2

Ta Ozora je stejne Genialni, videa na youtube se proste nedaj

Ta Ozora je stejne Genialni, videa na youtube se proste nedaj okoukat, uzasna ! ! !

Obrázek uživatele vojta2

Heureka, nadhera ,takhle to ma vypadat, priklad vsem ostatnim,

Heureka, nadhera ,takhle to ma vypadat, priklad vsem ostatnim, krasna odpoved , v pondeli si domlouvam dovolenou , diky diky diky. V.

Obrázek uživatele Maaya

ve zkratce: vesnice se jmenuje Ozora, asi tak hodinu jizdy od

ve zkratce: vesnice se jmenuje Ozora, asi tak hodinu jizdy od Balatonu, ceny jsou vcelku prumerne, cca 3EUR za pivo, od vlakove stanice v mestecku Simontornaya jezdi shuffle bus cca kazdou hodinu... supermarket je deset minut autem... a voda je tam zdarma, vsude jsou pitka, kam si lidi chodi cepovat vodu... jinak jdi na www.ozorafest.hu a na forech se dozvis veskere info : ) ps. da se tu opravdu prezit aniz bys mel velky prachy ;)

Obrázek uživatele vojta2

youtube Ozora 2009 Man with no name 02 , tohle je krasny

youtube Ozora 2009 Man with no name 02 , tohle je krasny video